Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz ha örülök neki ha valakive...

Gáz ha örülök neki ha valakivel valami rossz történik?

Figyelt kérdés
Persze nem mindenkivel.. de akinél nem örülök, annál csak szimplán nem érdekel. Se a kisebb, se a nagyobb rossz. Pl. meghalt most nemrég egy közeli ismerősöm anyja, mindenki tökre együttérzett, én is mondtam hogy részvét, de igazából nem érdekelt.. Sok embernél meg, ha pl. sokat van rosszul, már szinte várom mikor kezdi el megint hogy most épp mije fáj... Vagy hogy már megint nem jött össze valami, ezt nem tud, azt nem tud, nem akar.. Az ilyeneken valahogy olyan jól mulatok. (megjegyzem, azért én magam nem szoktam másoknak ártani.)
2010. nov. 29. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
hát, szerintem nem egy jó tulajdonság
2010. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
valszeg pokolra jutsz
2010. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Neménvagyokaz ***** válasza:
Szimplán nincs benned semmi szimpátia. Személy szerint engem nem zavarnak az ilyen emberek.
2010. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Legszebb öröm a káröröm, mert nincs benne irigység." :))))
2010. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igaz-igaz, bár én irigykedni sem szoktam másokra ha jó történik velük, történik velem is épp elég jó. :D
2010. nov. 29. 15:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Én pontosan ilyen vagyok,a barátom emiatt már kiosztott,de az se érdekelt..:D

13/L

2010. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Persze nem úgy kell elképzelni hogy képenröhögök mindenkit akinek baja van..

A másik, hogy belegondoltam hogy mi lenne ha az én szüleim halnának meg, de még ez sem tud meghatni, az egyetlen ami miatt rossz lenne, hogy még ők tartanak el, nekem meg semmi kedvem egyetem mellett dolgozni. Pedig jóban vagyunk, sokkal jobb a viszonyunk mint a legtöbb embernek.. De nem hiszem hogy különösebben megrázna érzelmileg.

2010. nov. 29. 15:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Magadnak való, undorító féreg vagy ha ilyet mondasz! A saját szüleid csak azért jók mert eltartanak??? Lelketlen tuskó... Az ilyenekből lesznek a gyilkosok!
2010. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nem készülök gyilkosnak, de mindegy. Miért gyilkolnék, semmi értelme...
2010. nov. 30. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!