Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem rossz csak azért járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rossz csak azért járni valakivel, hogy az ember járjon valakivel?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam, hogy "nincs párom, de milyen jó lenne már valaki". Nem fura, hogy akár kiskamaszok is ezen agyalnak, hogy "jajj, mi lesz velem nyáron!"?
2010. jún. 16. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, pedig már nem vagyok kiskamasz :D

De persze én ha ilyet mondok, akkor azt úgy értem, hogy jó lenne valaki olyan akivel együtt lehetnék, aki szeretne. Azért használom a "valaki" szót, mert nem írhatom azt, hogy "de jó lenne a Pisti" mivel azt a valakit akit szeretnék még nem ismerem, tehát a nevét sem tudom :D

2010. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak akkor szoktam ilyesmire vágyni, ha konkrét jelöltem is van rá.
2010. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem ő a nagy ő de kellemes? ez nem rossz dolog. akár komolyra is fordulhat ...
2010. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 22:05

most bevonzottál magadnak egy Pistit:)

sok sikert hozzá:):):):)

2010. jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!