Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan állítsam le magam?...

Hogyan állítsam le magam? Segítség!

Figyelt kérdés

A rossz életkörülmények meghozták a hatásukat...

Tegnap megvágtam magam.És azóta egyfolytában akarom,szerintem ma újra megteszem( a legnagyobb valószínűséggel).

Holnap cigizni fogok...Alkohol ivást tervezek meg stb...

Soha nem gondoltam volna hogy erre kényszerülök. Tudom hogy szörnyű dolog,nem is akarom csinálni,ismerem a következményeket...Még is...Kívánom!

Már nem tudok szépre gondolni.Hiába teszem,nem állít meg!

Mióta elhagytam Istent...Az életem Pokollá vált.Nem bírok ellenállni a rossz dolgoknak.

Segítség!Hogyan állítsam meg magam?Még mindig hiszem Istent,de szeretni nem tudom. Pedig ez az egyetlen dolog ami megmentene. Tehetetlennek érzem magam... :\

13/L :(


2010. nov. 29. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Majd a velem való időtöltést se felejtsd ki az önrombolási procedúrádból :)
2010. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
na meséljél már kicsit konkrétan arról hogy mi vezetett idáig
2010. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne Isten miatt akarj leszokni ezekről, hanem magad miatt! Ez a te életed, és ne rontsd el fölöslegesen. Keress magadnak valami hobbyt, ami leköt, vagy segíts másokon, hogy tudd hasznos ember vagy, akinek van miért élnie! Etess kóbor állatokat, segíts az időseknek vagy ilyenekre gondolok. A cigi, a pia, a vagdosás, meg nem segít semmin se csak, elrontod velük magadat, és nem oldják meg a problémákat. Attól meg, hogy fölöslegesnek tartod magadat, nem biztos, hogy az is vagy! Mondom segíts másoknak, hogy magadon is tudj segíteni!
2010. nov. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ha már magadat (vagy mást) akarsz vagdosni, pszichológushoz kell fordulni.

ismerek olyan 30éves anyukát akinek úgy néz ki a karja, mintha darálóba dugta volna, és visszavarrták volna.

ő mondjuk kihagyta a pszichológust.

2010. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18:56-os vagyok, az elfelejtettem írni, hogy saját életünket mi alakítjuk, mi tesszük pokollá és paradicsommá is! Szóval ha jobb életet akarsz, akkor tanulj sokat, segíts a társaidon, csinálj hasznos dolgokat és hidd el jobban fogod érezni magadat! Előtted az élet 13 évesen, és nem kell azt hinned, hogy ez már a vég! Gondol bele, még előtted áll vagy 60 év, kezdj magaddal valami! :))
2010. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Így is segítek akinek tudok.De úgy is csak pofont kapok vissza...Kezdek belefáradni.

Nem mindig mi alakítjuk az életünket...Mondjuk úgy,csak a legtöbbször. De sajnos ebből egyedül nem tudok kilábalni... :\

Igen,tudom,előttem az élet...Tisztába vagyok vele.Minden jóra fordulhat blablabla...A baj csak az,minél jobb a jó,annál rosszabb (lesz) a rossz.

Így gyerekként úgy érzem túl sokat kaptam az élettől,olyat amit egy gyermeknek még nem kéne megtapasztalnia. :\ :(


Mintha lenne pénzem pszichológusra. :\

A szüleimnek meg biztos hogy nem mondom el.

Hát,mesélhetnék a problémáimról...De minek?A lényeg végül is hogy idáig jutottam.Legfőképp azért,mert végre valaki értelmet adott mindennek...Persze (mint mindig) nem sokáig.Kiderült hogy halálos beteg.Innentől kezdve összeomlottam. Nem érdekel semmi. Képtelen vagyok enni,mosolyogni,tanulni... Semmi ami idáig éltetett.

Nem tudok sem szomorú,se vidám lenni.Üresnek érzem magam,mindent értelmetlennek látok.

2010. nov. 29. 19:26
 7/14 anonim ***** válasza:
van TB támogatott minden (na jó legtöbb) városban , ahhoz nem kell pénz , nem ártana elmenned
2010. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon szépen köszönöm az eddigieket!
2010. nov. 29. 19:35
 9/14 anonim ***** válasza:
hát sztem se ártana elmenni:P
2010. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, írj privit, és szívesen beszélgetek veled, segítek megoldást keresni. Én is egy hasonló helyzetben voltam/vagyok.

15/l

2010. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!