Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan állítsam le magam?...

Hogyan állítsam le magam? Segítség!

Figyelt kérdés

A rossz életkörülmények meghozták a hatásukat...

Tegnap megvágtam magam.És azóta egyfolytában akarom,szerintem ma újra megteszem( a legnagyobb valószínűséggel).

Holnap cigizni fogok...Alkohol ivást tervezek meg stb...

Soha nem gondoltam volna hogy erre kényszerülök. Tudom hogy szörnyű dolog,nem is akarom csinálni,ismerem a következményeket...Még is...Kívánom!

Már nem tudok szépre gondolni.Hiába teszem,nem állít meg!

Mióta elhagytam Istent...Az életem Pokollá vált.Nem bírok ellenállni a rossz dolgoknak.

Segítség!Hogyan állítsam meg magam?Még mindig hiszem Istent,de szeretni nem tudom. Pedig ez az egyetlen dolog ami megmentene. Tehetetlennek érzem magam... :\

13/L :(


2010. nov. 29. 18:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
13 évesen már megtanulhatnád hogy az emberek meghalnak, majd egyszer te is. Van rossz is az életben, nem csak jó.
2010. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Először is döntsd el miért van szükséged rá. Mert máshogy képtelen vagy kiheverni azt a lelki mélypontot amiben vagy? Ha megvágod magad, olyan mintha megszabadulnál pár nyomasztó érzéstől, gondolattól? Esetleg mindez be is következik, de amint megtörtént szégyenled és rejtegeted a sebet? Ha nem érted amit mondok, akkor fel akarod hívni magadra a figyelmet.

Ha viszont igen, akkor: ismerősöm 6 éves kora óta tolószékes. Most családapa és 4 gyereke van. Nem kellett hozzá megvágnia magát.

Vagy: vannak szüleid. Legalább neked.

Gondolj ezekbe bele! Előfordulhat, hogy nem segít, hiszen mindannyiunknak különböző "tűrőképessége" van. Lehet, hogy valaki összeszedi magát bárhonnan, valaki pedig megvágja magát, mert azt mondta az osztálytársa, hogy "dagi vagy".

Beszélgess valakivel, akiben nagyon megbízol, aki úgy érzed meg tud hallgatni: a szüleid, barátnők, valaki. Nem kell úgy indítani, hogy "képzeld vagdosom magam". Nincs ilyen? Akkor akár írhatsz privátot is. :) Ha nem akarsz senkivel se, akkor lépjünk tovább.

Írtál még pár gonoszságot, amit szándékodban áll elkövetni. Ha úgy érzed semmi nem segít, inkább ezekre koncentrálj. Ne vagdosd magad. Helyette menj el pénteken és bulizz egyet (akár igyál is). Vagy szívj el egy cigit, vagy kettőt vagy hármat. Ugyanakkor próbálj meg odafigyelni magadra. Csak akkor folyamodj ezekhez, ha úgy érzed szükséges. És ne többet. A későbbiekben se az alkohol se a cigi nem segít, nem jó, nem olyan amilyennek elképzelted, mégse old meg semmit? Akkor hidd el a vagdosás se fog.

2010. nov. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

De Isten akkor is szeretni fog ha te zülleni kezdesz...

Nem tudsz olyan tettet csinálni amiért Isten megutálna:)

Hidd el!


Ne keresd magadnak a bajt! Próbálj pozitívan gondolkodni, és amikre neked szükséged van azt add másoknak (pl. szeretet) mivel visszakapod!

2010. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha Istent már nem szereted, szeress engem helyette.:D

Döntsd el mit akarsz jobban. Abbahagyni ezt a sok baromságot, és esélyt adni, hogy jobb lesz (mert úgyis az lesz), vagy 13 évesen tönkretenni az egész életed.

16/F

2010. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!