Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Későn ébredtem. Hogy állítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Későn ébredtem. Hogy állítsam le magam?

Figyelt kérdés

Világ életemben egyedül voltam, és jó volt így nekem. Nem érdekeltek a lányok azon túl, hogy megnéztem őket az utcán. Kapcsolatba bonyolódni eszem ágában sem volt soha, nem is kerestem a társaságukat, ők sem az enyémet. Ezt az állapotot fenn is tartottam volna akár életem végéig is, jól éreztem így magam.


Nagyjából egy éve viszont elkezdődött valami. Előjött egy egyre erősödő belső kényszer, hogy párt találjak, hogy családom legyen, és hasonlók. Próbáltam ennek ellenállni, egyre kisebb sikerrel. Úgy tűnik, az ember egyszerűen erre van programozva genetikailag.


A gond valójában az, hogy semmi gyakorlatom a témában, és az életkörülményeimet sem úgy alakítottam, hogy egy társ beleférjen. Ismerkedési lehetőségem sem nagyon van, de ha lenne, akkor sem tudnám rászánni magam, hiszen felborítaná a megszokott életritmust. De a kínzó érzés meg mindig ott van, és egyre sürgetőbb, lassan beleőrülök.


Nem lehet ettől valahogy szabadulni? Hogy minden úgy legyen, mint régen. Kicsit késő lenne már mindent nulláról kezdeni, 28 éves vagyok.


2011. júl. 2. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Sosem késő semmit elkezdeni. Az érzéseken meg meg lehet tanulni uralkodni. El kell döntened hogy melyik a jobb/könnyebb neked. Felborítani az életritmusod, vagy megkűzdeni a vágyaddal.
2011. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sosem késő elkezdeni valami újat, főleg ha az boldogságot is hozhatna /nekem ne mondd hogy így is boldog vagy, mert akkor nem éreznéd hogy hiányzik valami/. Az egyetlen mód hogy csillapítsd ezt a hiányt ha keresel egy barátnőt mint mindenki más.
2011. júl. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Az olyan lenne, mintha egy hajléktalan a Blaha Lujza térről hirtelen kitalálná, hogy ő mostantól Üzbegisztánban fog élni és kisiparos lesz. Kicsi a valószínűsége.


Egyébként ha azt számoljuk, hogy egy embernek kb. 15 évbe telik az első szárnypróbálgatásoktól a megállapodásig eljutni, akkor már nem is hülyeség azt mondani, hogy késő. Megtalálom a párom, sok hűhó semmiért, utána 5 év múlva meghalok. Nem tudom, hogy ez mennyire hülyeség, de nekem logikusnak tűnik.

2011. júl. 2. 21:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik hogy te direkt be akarod magyarázni magadnak hogy miért nem lépsz nőügyben. Jössz a hajléktalanos hasonlattal miközben már rég kint kéne lenned 'terepen' és ismerkedni ezerrel. Amikor előjött benned az érzés hogy kéne egy társ meg majd később gyerekek, feltetted ezt a kérdést hogy most mit csinálj hogy elmúljon ez a hiányérzet, pedig szerintem sejtetted hogy mi lesz a megoldás csak te inkább valami más választ reméltél, valamit ami nem jár akkora kényelmetlenséggel az életedre nézve mint az ismerkedés. Te se gondolhatod komolyan hogy egyedül jobb mint egy társsal de hát ez a te életed, a te döntésed.
2011. júl. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!