Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan állítsam le magam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam le magam? Komolyan már ijesztő.

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve vagyunk együtt. Régebben felmerült már az eljegyzés gondolata, de akkoriban elhessegtettük, mert akkor érettségiztünk...kerültünk távol egymástól stb. Nem is volt bajom 2 évig ezzel. Tudja, hogy meglepetést szeretnék szóval azon túl, hogy néha eljátszunk a gondolattal nem beszélünk arról, hol-mikor...Egyik nap elszólta magát (beszéltünk valakikről akiknél esedékes a nyáron) hogy attól függetlenül, hogy náluk mi hogy lesz ő már tudja a dátumot és a helyszínt, és azon nem változtat. Azóta mint egy idióta, ha lefekszem állandóan erre gondolok, megpróbálom elképzelni...ha neten vagyok ilyen témákat olvasgatok, ilyen számokat hallgatok, esküvői videókat nézek, mind aki nem normális...Kicsit le kéne állítsam magam mert becsavarodok lassan, hogy NE gondoljak erre. Olyan ez, hogy "NE GONDOLJ A KICSI RÓZSASZIN ELEFÁNTRA? S AKKOR KAPSZ 500 FT-ot":-S de ez meg már gáz...és nem kizárt, hogy nem is most lesz...

olyan hülye érzésem van mintha már ez lenne az egyetlen, vagy az egyik legfontosabb célom az életben:-S


2011. jún. 24. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb-utóbb higgadni fogsz magadtól. Én is ilyen vagyok néhány dologgal kapcsolatban, és változó az idő, de le szokott csillapodni bennem.
2011. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem akarom mondani, hogy már ez a 3. hónapja...
2011. jún. 24. 20:59
 3/14 TOMAtm ***** válasza:
én ilyenkor be szoktam rúgni.vagyis ha van valami amivel nem tudok mit kazdeni akkor jön ez.utána másképp látom a dolgokat.
2011. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Vizsgaidőszakom van, épp az hiányzik, hogy berúgjak:D

Napközben nincs annyira bajom, főleg ha tanulok nem gondolkodom, de eljön az este és akkor....:P:D

2011. jún. 24. 21:08
 5/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megvárja a vizsgaidőszak végét?

Ha van esze, belekalkulálta az esküvő szervezését is, így az 2012-nél nem lehet hamarabb. Én csak tudom, mert kb. 3 hónapom volt az esküvő megszervezésére. :) Borzalom volt.

De esetleg meg is kérdezhetnéd, vagy megmondhatnád, hogy nem tudsz másra gondolni és ez elég rosszul jön ki, így, hogy vizsgaidőszak van. Persze ez attól függ, milyen a kapcsolatotok.

2011. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mindent megbeszélünk gyakorlatilag azt is, hogy mekkorát milyet hányszor, nincsenek tabuk, titkok...stb...de ezt a témát nem szeretném fitogtatni, amúgy sem fogja elárulni, hogy mikor és hol, mert egyszer megígértettem vele, hogy meglepetés lesz:D

Szerencsére holnap van az utolsó vizsgám, úgyhogy túl éltem:D (remélem:P)

Esküvő nem lenne még mert neki még van pár év egyetemje...

2011. jún. 24. 21:35
 7/14 anonim ***** válasza:

:D:D:D:D:D:D

Majdnem(de csak majdnem) hogy én is ilyen voltam!:) Természetesen beszélgettünk mi is róla!Azért egy pasinak be kell biztosítania magát hogy örülne e neki a barátnője!:) Én már gyűrűt is nézegettem!Nincs ebben semmi rossz!:) Kb úgy mindenhol ezt láttam,eljegyzés mindenhol,esküvőt mindenhol stb stb!:)Ráadásul nekem ott volt egyik ex legjobb barátnőm akiről szintúgy felröppent a hír hogy valószínű eljegyzik...Nem rajongtam mert még véletlenül se akartam egy dátumon az övével,a két fiú meg nem konzultált mert nem ismerték egymást!Na szóval ez ment egy pár hónapig (2-3 hó) aztán párom leült velem gyűrűt nézegetni csak úgy....örültem mert lesz viszonyítási alap nekem mi tetszik!:)

Ki is néztem egy cuki egyszerű karikagyűrűt!(nálunk fontos volt hogy karika legyen,tehát párgyűrű,mert ő is szeretett volna hordani) Én sejtettem hogy az első találkozásunk napjának fordulóján akar majd megkérni,de mivel ott volt barátnőmnek is a lehetőség így mondtam hogy nem!Ráadásul szent este lett volna és nekem azért sem repesett a szívem!:)Nehéz eset vagyok mi?:)

Na szóval egyik nap csinálom a kis dolgom gyanútlanul és látom anyukámnak virág,pusmogás stb stb aztán egyszer csak letérdelt elém.... :):):):) hát ha akkor valaki boldogabb volt nálam akkor az hazudott!:)Ennek már 8 hónapja,pillanatról pillanatra jobban szeretjük egymást,másfél éve vagyunk együtt és lassan tervezgetjük a babát is!:)

Szóval nyugi,higgadj le,tudod majd akkor amikor nem számítasz rá!:):):):)

25/L

2011. jún. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

25-L

Köszi, hogy megosztottad a történetedet:D Gratulálok és sok boldogságot:)

Tegnap este annyira rosszul voltam mikor lefeküdtem, hogy még erre se tudtam gondolni :((

Mindjárt indulok vizsgázni, úgyhogy most sík ideg vagyok...de délután ha lejártak a vizsgáim megint becsavarodok:D

azért próbálok higgadni...

2011. jún. 25. 09:10
 9/14 anonim ***** válasza:

25/L vagyok!

Drukkolok hogy jól menjen a vizsgád!:)

2011. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szia:D köszi, hát ment ahogy ment...ahhoz képest amilyen a tanár vizsgáztatási módszere elég jó arány...remélem jó lesz a jegy is:-S

No sok boldogságot Neked, ma éjjel megyek haza a páromhoz:D:D:D

2011. jún. 25. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!