Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy fogadjam el ilyen ronda...

Hogy fogadjam el ilyen ronda fejjel magam? hosszúú:D

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy már sirógörcsök kerülgetnek, mikor készülni kell, hogy na akkor emberek közé megyek vagy csak ha hazaérek és belenézek a tükörbe kb egyből venném a pisztolyt, mert valami iszonyat. Férfias és hosszú és kemény és öregnek érzem a fejem, közbe csak 23 vagyok. Néha meg egész szépnek látom magam, aztán felkel a nap és ismét iszonyat ronda. Az a durva, hogy voltak olyan srácok-pasik, akik hűha kategóriába tartoznak és mégis bejöttem nekik, de akkor pont azért, mert ilyen gondolataim nem voltak és leszartam kb, h az emberek mit látnak blabla. Nah most viszont az van, hogy találkozgatok egy sráccal, aki mondja, hogy mennyire tetszem neki blabla és ráadásul tökéletes alakom sincs.. sőt. Szóval ha most az arccal nem is törődöm, ha lefogynék olyanra amilyenre kellene, akkor megjönne az önbizalmam? Mert igy kb az utcára is csak végszükségben megyek ki, mert pf... ránézni nem bírok senkire sem.
2010. nov. 30. 01:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen valószínűleg megjönne az önbizalmad!

Nem kell mások véleményével nagyon foglalkozni! a legfontosabb, hogy fogadd el önmagad, látod így is van akinek tetszel! senki sem tetszhet mindenkinek!

Amúgy remélem lány vagy! :D

2010. nov. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D:D lány vagyok! De a probléma az elfogadáson van. Lapos hasam van, meg szép vékony a felsőtestem, csak a combom nagy, mert kosaraztam ezidáig 4éven keresztül. Szóval nincs rajtam háj..de a fejem még mindig zavar. Szóval nem tudom, pszichológus?
2010. nov. 30. 02:18
 3/10 anonim ***** válasza:
menj el egy jó fodrászhoz, lehet ha új hajat vágatnál, más lenne a véleményed. sminkelni szoktál? ha nem akkor próbálkozz vele, ha igen próbálj ki pl szemhéjtust, emeld ki a szemeid ha szépek.
2010. nov. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
23 vagyok:D kedves utolsó köszönöm szépen, de már próbálkoztam vele, az a helyzet, hogy nem vagyok kifejezetten csúnya, szóval ha most legbelül megkérdezem magam, arányos és szimmetrikus arcom van. Csak ötleteket várnék, hogy fogadhatnám el magam.
2010. nov. 30. 02:40
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Ülj le a tükör elé és figyelmesen nézd meg magad : mi az, ami SZÉP az arcodon?!


Pl.: arányos az arcod (nem mindenkinek az!)... Szép a szád... Szép a szemed... Hosszú a szempillád... stb...


Nos, most ezeket próbáld kiemelni sminkelésnél!


És légy büszke magadra, hogy neked arányos az arcod!... És szép a szemed!... Hosszú a szempillád!


Ha te magadat nem szereted, akkor hogyan várod el mástól, hogy szeretnivalónak lásson?!


Egy biztos : BELŐLED CSAK EGY VAN!... Utánozhatatlan és megismételhetetlen vagy!... EGYEDI!... :-DDDD


Kezd el magadat SZERETNI, mert tényleg szeretnivaló vagy, csak fel kell fedezned magadban a különlegeset, az egyedit!...


Amúgy senki sem tökéletes, ha látnád a leghíresebb sztárokat és szépségkirálynőket smink nélkül, hanyatt esnél, milyen kis szürke egerek, csúnya a bőrük, kicsi a szemük, kampós az orruk, stb...

2010. nov. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt gyanítom h semmi csúnya nincs benned, csak beképzeled magadnak. Másrészt ha olyan a combod, mint gondolom, akkor az ilyen combok a legszebbek :) Harmadrészt nekünk pasiknak nemcsak a külső számít.
2010. nov. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

tölts fel egy képet nyugi nem fogunk kicsúfolni!ezzel is talán megjönne az önbizalmad szerintem nem is vagy csúnya csak beképzeled magadnak :)

szal tölts fel egy képet :)nyugodtan

2010. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Húha, hát ez nagyon kedves volt mindenkitől és ezt a tükrös megoldást kipróbáltam, de külön külön minden rész tetszik, csak úgy egybe nem.. valahogy, de már mindegy:D Önbizalom visszatért, de ehhez A srác kellett. Azért köszi mindenkitől. Egyedi, nah ez igaz:D Utolsó: anonim oldal, szóval aki komplexusos, az nem fogja magát mutogatni, főleg ha még az utcán se mer mások szemébe nézni:)
2010. dec. 1. 02:32
 9/10 anonim ***** válasza:
tudom csak báorítani akartalak :)
2010. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tudom, csak úgy mondtam:D
2010. dec. 1. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!