Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » SOS- Nem bírom tovább! Segítesz?

SOS- Nem bírom tovább! Segítesz?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban aki elmondhatatlanul nem bír engem. Nem tettem neki semmi rosszat, azért nem bír mert a tavaly tanulásban majdnem megelőztem, és az idén (bár nem kiabálom el) lehet, hogy megfogom ellőzni. Nem bírja szó nélkül ha kapok jó jegyet, vagy megdícsér valamelyik tanár vagy tanárnő. A legjobb barátnőmet is (nem tudom hogyan) ellenemfordította. Ma mentem egy sapival ami nekem nagyon tettszik és elkezdett pofázni (pontosabban sugdolózni- oly hangosan hogy hallottam a nevemet) és képeket is készített rólam. (első padban ülök és kiment- hopp egy kép, bejött- hopp egy másik) Félek, hogy felrakja a netre. Az oszinak már szóltam, de ő még nem figyelmeztette. Én megértem, hogy minden osztályban van egy kis rivalizálás meg sportszellem, na de ez már minden határon túlmegy. Az oszi csak arról tud hogy szóbelileg piszkál, de azt mondta az életben mindenki ilyen úgyhogy jobb ha ezt kicsi korban megtanulom. Szerintem egy kis bundázás van a dologban. Nem vagyok benne biztos de szerintem egyes tanárokat lefizet és lehet az oszi valami ilyesmiért nem mert vagy akar szólni. A legbántóbb az, hogy ha én tennék valami rosszat, vagy valakivel rosszat az rögtön kiderülne, ez meg 2,5 hét után sem. Nagyon félek ha leszólítaná az oszi vagy rosszabb lenne a helyzet, vagy mindent letagadna és a végén még én lennék a rossz. Mit tegyek? (eléggé szívemre veszem a dolgokat- tudom ez nagy hiba) Hülye válaszokat lécci ne írjatok köszi! :)
2010. dec. 2. 15:01
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Elég magas vagyok, a legmagasabb lány az osztályból így van amikor zsiráf szóval emlegetnek. Ma lejárattak a biológia tanárnő előtt, rajzoltak egy zsiráfot és rajta egy sapit mint az enyém. A tanárnő meglátta elvette és mellé az én nevem volt írva, úgyhogy gondolhatott egyet a tanárnő.:((

A lefizetést onnan gondolom, hogy feleléskor nem tud semmit szó szerint de a jójegyet megkapja.


Mindez lemaradt, meg az is, hogy 13 éves lány vagyok ő meg 14 és lány.

2010. dec. 2. 15:07
 2/23 Neménvagyokaz ***** válasza:
Veresd meg egy pár gyerekkel.
2010. dec. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
ezt már egyszer kiírtad. ez meg hülyeség h lefizeti a tanárokat ilyenekrre ne gondolj. amúgymeg szólj rá vagy üsd meg. hihetetlen tudod miért csinálja? mert látja h félsz tőle
2010. dec. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Az biztos kiderülne légy nyugodt. Holnap megint szólok az oszinak...ha nem lép, lépek én de annak súlyos következménye lesz (tárgyszerűen a te ötleted). Köszi a választ még írjatok!
2010. dec. 2. 15:19
 5/23 A kérdező kommentje:
Az nem én voltam! Lehet valaki más de én nem, nekem ez az első ilyen kérdésem és az utolsó is. Sajnos ez egy bizonyíték, hogy más is van ilyen helyzetben. Amugy én nem mutatom ki az érzéseimet. Itthon elpanaszolom de ott kőkemény bika vagyok csak félek megütni mert azért magaviselet levonás járna de azért amit ő tesz úgylátszik semmi nem jár.
2010. dec. 2. 15:22
 6/23 anonim ***** válasza:

Hol laksz?


Ha közel akkor jövök segítek megverni :D

Én 16 éves vagyok és lány úgyhogy idösebb nála, csak megijedne :D

2010. dec. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
ja akkor oké:) nem muszáj megütni le is üvöltheted a fejét. vagy megfogod a karját és kicsit megrángatod h érezze h veled ne szórakozzon. nincsen nővéred vagy bátyád? vagy idősebb barátnőd? én tuti rá küldeném a kis r*bancra
2010. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Sem nővérem sem bátyám nincs sajnos :((

Nagyobb barátom van de az nem biztos, hogy beválalna egy ilyet rizikós de érdemes kipróbálni xD

2010. dec. 2. 15:27
 9/23 A kérdező kommentje:
15:24 megírom privibe. :)
2010. dec. 2. 15:28
 10/23 anonim ***** válasza:

Sajnálom azokat a válaszolókat, akik csak erőszakkal tudják elképzelni a probléma megoldását.


Tedd fel először magadnak a kérdést: Miért zavar téged ennyire, hogy beszólogat neked? Ugyanis a legegyszerűbb megoldás az lenne, ha figyelmen kívül hagynád. Aki ilyen bajkeverő annak csak az a célja, hogy a középpontban legyen. De ha te nem reagálsz a cikizéseire, akkor már nem leszel érdekes, mert nem tud műsort csinálni a dologból. Megunja. Keres más szórakozást.

Foglald el magad és rá se ránts.


Tudom, hogy nehéz, mert én is mindig ilyen voltam, meg talán vagyok is. Szívemre veszem a dolgokat. Csak az a baj, hogy ezzel egyes egyedül magadnak okozol szenvedést. Neki meg szuper kis szórakozást. Ne add meg neki ezt az örömet.

2010. dec. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!