Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ember vagyok? Szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember vagyok? Szemét dolgot tettem?

Figyelt kérdés

2 hónapja megismertem egy lányt, összejöttünk, de nem szerelemből, hanem próbáltuk megismerni egymást stb. Ő időközben szerelmes lett belé, de én csak megszerettem. De próbáltam szerelmes lenni, és tetszett, hogy ennyire szeret, és sajnos hitegettem is, hogy összeköltözés, gyerek stb.

De átgondoltam, és inkább szakítottam vele, pedig szeret, de ő járna rosszul, pedig sajnálom a dolgot, mert nagyon vonzódom hozzá, és szeretek vele lenni.


2011. aug. 21. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy, és nem:D Jobb, hogy nem hitegetted.
2011. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy 2 hónap elég volt arra, hogy megítéljem, nem tudom majd jobban szeretni, de ő még folytatni akarja, mert szerinte nem elég 2 hónap erre.
2011. aug. 21. 12:33
 3/11 A kérdező kommentje:
De, sajnos hitegettem...
2011. aug. 21. 12:33
 4/11 x) ***** válasza:
Szerintem szép dolog amit csináltál valamilyen szinten... persze hogy próbáltad megszeretni, de legyetek inkább barátok. :) de azért biztos megbántottad azzal, hogy hitegetted.
2011. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Csak sajnos az a baj velem, hogy ha valaki nagyon szeret, az nem kell, és mindig az után futok, aki lesz*r magyarul.

Félek, hogy képtelen vagyok a párkapcsolatra...

2011. aug. 21. 12:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez normális, ne aggódj. 2 hónap nem olyan hosszú idő:)
2011. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2 hónapja ismered és az összeköltözés meg a közös gyerek a téma??? hány évesek is vagytok??
2011. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez korrekt volt tőled, kivéve a hitegetés. Nem olyan gáz az egész együttvéve.
2011. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 BlackSword ***** válasza:
100%

jaja... korrekt volt... Bár 2 hónap után ne beszéljen az ember összeköltözésről, és közös gyerekről... Én meg ne prédikáljak ilyet...

amit meg valaki fentebb írt, hogy legyetek barátok... Inkább ne... Az csak ártana neki, mert csak tovább reménykedne...

2011. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben, csak egy hónap után. Egyszerüen nem tudtam beleszeretni és éreztem, hogy nem is fogok. Ö már nagy távlatokban gondolkodott és igen volt ami zavart, például, hogy számon tartott a második hét után és nem tudta elviselni a 2 éves unokaöcsémmel való kivételesen jó kapcsolatomat(sokat vagyok a gyerekkel).


Megmondtam neki, hogy ennek semmi értelme és nem látom értelmét tovább gyepálni a dolgot, mert Neki sem lesz jobb és Nekem sem.

Elhordott mindennek, de csak a düh beszélt belöle, talán belátta azóta.


Egyszóval korrekt voltál, amiért nem folytattad a dolgot és nem használad ki.

Majd rájön Ö is.

2011. aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!