Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ennyi szemét, hülye...

Miért van ennyi szemét, hülye ember?!

Figyelt kérdés
A suliban acélbetétes bakancs volt rajtam, és rácsos harsinya, szoknyával + Mayhem-es női póló! És még is le emoztak! Azt hittem lehidalok...vagy 5 ember emozott le! -.-
2009. szept. 17. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kívánom, hogy egész életedben ez legyen a legnagyobb problémád. (Most jót kívántam neked)
2009. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

a divatmajmoknak, discosoknak, technososknak, a szánalmas "raj"-ozóknak minden feketeruhás ember emo marad már szerintem...

szerencsére engem hosszú szoknyában és fűzőben még nem emoztak le, de előfordulhat ez is szerintem XD

amúgy meg ne figyelj az ilyenekre, túl sok baja van valszeg magával és úgy próbálja elterelni a figylemet, hogy másokat oltogat... szánalom az ilyen, azt sem érdemli, hogy ránézz, mikor hozzád beszél

Amúgy meg tényleg igaza van az elsőnek, ez legyen e legnagyobb bajod az életben...

2009. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen mi bajod van? Nem kötelező mindenkinek toppon lennie divatból. Az a Te elvárásod Feléjük, hogy meg tudjanak különböztetni más szubkultúráktól, de ez rájuk nézve nem kötelező, és nem lesznek ettől rossz (szemét és hülye) emberek. Te viszont ilyeneket mondasz rájuk, pedig csak tudatlanok valamiben, amit Te tartasz fontosnak. Én pl. le sem sz@rom, mi van rajtad, hiába írtad le... :D :D :D
2009. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A lányom iskolaigazgató-nője épp így öltözött fel az évnyitóra.
2009. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
és képzeld vannak még olyan emberek akiket nem érdekelnek a hülye stílusok.nálunk egyébként a zsakmunkás képzőbe járnak így felöltözve..
2009. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
istenem... azt hittem már vmi komoly történt, de ekkora hülyeséget
2009. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
hi-hi-hi
2009. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
90%
miért öltözöl így?
2009. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Divatrockerek nincsenek? Minden irányzat divat, attól függ ki honnan nézi.
2009. szept. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hm..megint jönnek az oltások?..Hogy miért öltözök így???!! Nem is mondom el, ezt tudhatnád magad is!! Köszi aki normálisan válaszolt: )
2009. szept. 17. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!