Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem jön össze a suli,...

Ha nem jön össze a suli, akkor így fogok élni, hülyeség?

Figyelt kérdés

Szóval magántanulóként tanulok itthon és eléggé le vagyok maradva a lustaságom miatt... Eléggé rossz a hangulatom is mostanában, a családommal is rosszban vagyok..

Arra gondoltam, hogy ha nem sikerül a suli akkor majd tolvajként fogok élni, amint nagykorú leszek, max egy albérletet veszek majd ki... mindent abból fogok fizetni amit másoktól ellopok...

Igazából nem is értem miért jutott ilyesmi az eszembe, csak annyira reménytelen az életem.. senki se szeret, nincsenek barátaim és még amúgy is bonyolultabb vagyok másoknál...

Egy fiú szerelmes belém és ilyesmi még soha nem volt ezelött.. de engem meg nem érdekelnek a fiúk... ezért is elvagyok keseredve, hogy végre valaki tudna szeretni, én meg ilyen fura vagyok, hogy nem kell nekem :(


Leginkább szerintem azért nincs senkim, mert értettebben gondolkodom a többieknél és nekik csak a plázázás meg a ribanckodás megy, én meg egyáltalán nem vagyok ilyen :S

Szeretek komoly dolgokról beszélgetni, sok minden foglalkoztat, de persze szeretek gyerekes is lenni meg hülyéskedni, de nincs kivel...

Ma is anyám elment hugommal csizmát venni neki, miközben elvileg alig van pénzünk és ezért nem tudott nekem pulóvert venni így télre... erre hugom meg megkap mindent... persze én meg tornacipöben járok... :S


Most ha anyám nem tud jobb kifogást találni, mint amiket eddig mondott, akkor elkezdek gyakorolni. Elöször majd lopok ruhát amire szükségem van, aztán komolyabb dolgokat..

Nyugodtan le lehet szólni, de ezt így nem bírom már, tanulni sincs eröm így, hogy nem történik velem semmi pozitív dolog :'(


16/L


2010. dec. 3. 16:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
A szüleid idióták. Annál csak egy rosszabb van, ha valaki (ilyen) közösségbe jár mint a mai iskolák, ha magántanuló. Teljesen visszamaradott leszel, nem fejlődnek ki szociális képességeid és az állandó egyedüllét miatt többnek gondolod magad másoknál. Nekem is az hoz egyensúlyt az egómban, ha megkapom a visszajelzéseket, különben istennek hinném magam, de komolyan.
2010. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Lehetsz tolvaj, az biztos nem árt ha elkezdesz gyakorolni!

Csak mondjuk azt is jó lenne begyakorolnod milyen ha a börtönben megerőszakolnak a cigányok :P


17/F

2010. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Elsö: Én döntöttem így, és épp azért mert az osztályom folyton piszkált és nem bírtam.. elmenekültem így. Gyáva vagyok.. ez van sajnos...

Sokkal jobb mint a suliban, viszont nehezen tanulok így.

És szüleimnek köze nincs hozzá, csak annyit, hogy megengedték, én döntöttem így.

2010. dec. 3. 16:19
 4/26 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem vagyok egós. Az egy dolog, hogy te az vagy, de ne általánosíts. Nem érzem magam többnek senkinél és csak 1 éve vagyok magántanuló.
2010. dec. 3. 16:23
 5/26 anonim ***** válasza:

Elég hülye ötlet..Ugyan milyen tolvaj lennél ha arra is lusta vagy hogy tanulj??

De felőlem nyugodtan legyél tolvaj,csak nem árt tudnod,hogy ha ne adj isten tőlem lopsz én eltöröm a kezed simán..Én nem azért dolgozom meg a dolgaimért,hogy utána egy ilyen életképtelen kis szaros ellopja tőlem.

Azt is jó lesz tudnod,hogy felnőttként ha elkapnak börtönbe mész,és bizony onnan már csak prostiként fogsz kijönni..

Senkit nem szabad hibáztatnod,hogy ilyen pocsék az életed..te magad tetted azzá..

2010. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
egy lány ne legyen tolvaj ... ha szép vagy akkor gazdag férfiakat csábíts el , aztán lépj le a pénzükkel
2010. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

ma 16:28: Én tettem azzá? Ezt végülis honnan veszed?

Az én hibám, hogy nem találok barátokat, mert eddig mindegyik agyatlan volt? Az én hibám, hogy mindenki átverni akar csak? Én mindenkivel kedves vagyok eleinte, csak töle függ, hogy változik-e ez, szóval nem hinném, hogy annyira szemét lennék, hogy miattam legyen ez az egész...

2010. dec. 3. 16:34
 8/26 anonim ***** válasza:

szerintem ő most nem azt akarta kiemelni h tolvaj akar lenni..csak azt,h milyen rossznak érzi az életét...(bár lehet,h nem)

de nyugi,én is így vagyok!! csak éppenséggel nem vagyok magántanuló. a suliban minden lány állandóan csak "hülyül" nem tudnak értelmes dolgokról beszélni,csak a pasizni akarnak meg órán hülyeségeket bekiabálni. én meg egy komoly lány vagyok,így nem tudok velük barátkozni..eléggé rosszak a tanulmányi eredményeim. és amikor azt írtad,h anyukád mit csinál,mintha magamat látnám :O az én bátyám mindent megkap állandóan,nekem meg a szüleim arra sem képesek áldozni pénzt,hogy normális ruhát kapjak,amikor a tesóm egyet tapsol és már is kap egy új telefont. szóval nyugi,nem vagy egyedül,majd egyszer minden helyre jön. (:

2010. dec. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Utolsó: Eleinte a tolvaj dologra akartam rámenni, de rájöttem, hogy nem is nagyon lehet részletezni.. ezt csak egy lehetöségnek gondolom...

Van elég eszem a tanuláshoz, de azért nem megy az se, mert nincs semmi motivációm.. nem kapok semmi pozitív behatást senkitöl.. ezért nincs eröm a tanuláshoz se és ebböl jön az, hogy mi lesz a jövöben..

Szóval valahogy így tértem ki arra, hogy milyen az életem... :S

2010. dec. 3. 16:37
 10/26 anonim ***** válasza:

Tényleg te tetted azzá ebben nagyon igaza van! te menekültél el amikor fellépett egy probléma! Márpedig hidd el, az életben lesznek olyan emberek mindig akik piszkálnak. Meg kell tanulni kezelni ezt a helyzetet. Szocializálódni. Kezelni a fiúkat.

De te inkább elmenekültél a kuckódba, és most sírsz, hogy beszorultál, és nem tudsz kijönni... hát te tetted ilyenné!

2010. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!