Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyeség szerintetek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség szerintetek, vagy össze lehet ezt még hozni?

Figyelt kérdés
Szóval a barátomnak van egy könyve, amit nagyon szeret, 100x elolvasta már, és én annak megvettem a folytatását a születésnapjára, november 14.-ére. Igen ám de közben szakítottunk, és nem tudom, hogy odaadjam-e neki :S Amúgy is messze lakik, nekem mondjuk nem gond, mert szeretek vonatozni, meg van rá pénz is, de Ő meg nem akar találkozni...Elküldjem postán? Nekem nem kell ez a könyv, Neki pedig nagyon tetszene...Vagy hogyan jöjjek vele újra össze? Szeret, tudom, mert minden nap mondja, mióta szakítottunk, és fel is hív amikor tud. Mit tegyek? Úgy szerettem volna látni, ahogy örül a könyvnek...És hiányzik a fiú is nagyon :( Tanácsokat pls...
2010. okt. 15. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Na most akkor csak a könyvet akarod neki elküldeni, vagy újra össze akarsz vele jönni? :D
2010. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ, miért szakítottatok. Semmi mástól. Bár a távkapcsolat semmiképpen nem jó dolog, de van rá példa, hogy működjön. A könyv meg mindenképpen kedves gesztus lenne :)
2010. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem küld el neki postán a könyvet, és lehet, hogy meghatja a gesztusod, és akkor hajlandó lesz veled újra kezdeni.
2010. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem akar találkozni, szeret, te is szereted. akkor nem értem mivan? :D akkor miért lett vége ha szeretitek egymást?
2010. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt mondja, nem bírja a távolságot. Gondoltam rá h. felhívom, h. hátha úgy máshogy viselkedik, de nem merem, mert mi van, ha az anyja veszi fel? :D Volt már rá példa egyszer...Pedig szeretnék vele lenni nagyon. Most úgy néz ki, kavar egy lánnyal, akivel még előttem járt, de közben bizonygatja hogy szeret, és nem értem mivan...:S
2010. okt. 15. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!