Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy ne érezzem...

Mit csináljak, hogy ne érezzem magam egyedül, magányosnak? Valami tipp?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki azt gondolná, hogy tényleg egyedül vagyok és magányos, szeretném tisztázni, hogy ez nem pont így van.

Az osztálytársaimmal nagyon jó a kapcsolatom.Jókat szoktunk beszélgetni, nevetgélni, jó a közösség.Más iskolatársaimmal is jókat szoktam beszélgetni, kedvelem őket.Ők azok, akikre tényleg számíthatok, mert megértenek és segítenek, nagyon jó velük hülyéskedni.

Mostanában mégis egyre többször érzem magam magányosnak.Ez nem olyan magány, hogy még több barátra lenne szükségem.

Sokkal inkább egy társra.Egy társra, aki megért, szeret, és türelmes, humoros.Aki tényleg önmagamért szeret, nem pedig a külsőmért.Nagyon vágyom már egy barátra.


Így gonolom ezt egészen addig, amíg itthon vagyok.Aztán kilépek a nagyvilágba és rájövök, hogy még sem kell nekem fiú.Sajnos akármerre megyek itt a városban mindenhol csak azt tapasztalom, hogy a fiúkat csak és kizárólag a külsőm érdekli.És lehet velem van a baj, de amikor megyek az utcán és 2-3 fiú elkezd követni és azt beszélik milyen jó a seggem, akkor kedvem lenne megmondani nekik a magamét.Tudjátok, azért nem teszem, mert sokszor cigányok, de még ha nem is cigányok, akkor is 2-3 fiú és egy lány ... szóval értitek.

Márpedig én nem akarok olyan fiút megismerni, akit csak a külsőm érdekel és csak azt hajtogatja, hogy szúrnám a fosóját és egyéb ilyen színvonalú dolgokat...

Más fiút nem találok viszont..


Talán még nem is kellene nekem barátom és nem véletlenül alakulnak így a dolgok.De olyan rossz érzés.

Úgy vágyom a szeretetre és arra, hogy szeressenek!


Más is érez így?Van valami tipp, amivel enyhítetek ezen az érzésen?

15/L


2010. dec. 3. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

csak rossz tapasztalat , azért akadnak még rendes fiúk is

próbálkozz neten , ott úgysem látják a külsőd elsőre , de ugye a netes ismerkedésnek is megvannak a hátrányai

sport/hobbi esetleg ami elvonja a figyelmed ezekről?

vagy vegyél valami háziállatot

2010. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Háziállatot szeretnék, egy kutyát.Sajnos erre nincs lehetőség, mert panelban lakunk, a kutya nem ide való, még ha kicsi, akkor sem!Ráadásul apum allergiás az állatszőrre, halat meg nem akarok.

Viszont sportolok iskolai szinten, de gondolkodom, hogy a városi csapatban is játszak.Így többet sportolnék, ami minden szempontból jó (egészség, fittség, sportosság, időtöltés, barátok).

2010. dec. 3. 18:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom milyen egy lányba úgy beleszeretni, úgy hogy a külsejét látva "nem is számoltam azzal hogy lehetséges lenne".... Tehát biztosíthatlak, hogy van olyan fiú aki nem a külsődért szeret téged :)


Amit ajánlok, hogy ne szórakozóhelyeken ismerkedj..Kb mindenhol máshol jobb... Szórakozóhelyen mindenki a külsőségre hajt... Meg ha tényleg jól nézel ki, természetes, hogy azok fognak rád hajtani akik a külsőd akarják, hiszen azok számára, akik a belső értéket keresik, te valószínűleg csak egy nehezebb eset vagy (minél szebb egy lány több munka meghódítani... általános szabály :) Meg persze aki belső értéket keres, azt nem szórakozóhelyen találni meg :)


Szeretetre pedig mindenki vágyik. Én mondjuk most nem vágyok rá olyan kétségbeesetten mint te, de ennek az oka, hogy olyan emberek vesznek körül, akiket szeretek, akik szeretnek engem. Nem a családomról van szó, meg nincs most barátnőm se, csak lány és fiú barátok, akikkel törődünk egymással, figyelünk egymásra, tényleg jól érezzük magunkat, nem azért mert viccesek vagyunk meg szórakozunk, hanem mert megvan a szeretet amit az ember egy igaz barát felé érez...


De különben én azt tartom, hogy amíg nem érzed magad jól a bőrödben (most pl látszik hogy nem, mert igen "kéne" a szeretet) addig ne keress párkapcsolatot, mert könnyen lehet hogy ebből a szükségből inkább belemész valami gyengébb kapcsolatba,mint hogy tényleg az igazit keresnéd.

2010. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hasznos választ adtál!


Szórakozóhelyekre ritkán járok, ha járok is inkább beülök barátokkal egy klubb-szerűségbe, vagy moziba, diszkóba és nagy éjszakai bulikba nem járok.Egyrészt nem az én stílusom, másrészt félek a sötétben hazajönni egyedül, olyan meg senki nem mondta még, hogy hazakísérne vagy aludjak nála...

2010. dec. 3. 18:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem így is teljes az életem.Ritkán van az, hogy hiányzik az igazi pezsgő élet, a sűrű és nagy bulik.
2010. dec. 3. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:

így visszaolvasva , látom sokmindent csinálsz és nem is vagy az a részeges ,minden este buliba járós tini úghyogy sok ember példát vehetne rólad :D

a második válaszolóval egyetértek abban hogy ne menj bele mindenféle kapcsolatba mert kell valaki , de azért ilyen idősen még ne is az "igazit" keresd

a lényeg hogy érezd jól magad

na sok sikert!

2010. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hallgasd meg ezt a számot, teljesen ráillik az érzelmeidre:

http://www.youtube.com/watch?v=OXW71nFVHzo

Amúgy egyetértek a második válaszolóval. És ne feledd, a szerelem bárhol, bármikor rád találhat! És add meg az esélyt, ha valaki próbálkozik! Sosem tudhatod, kit szalasztanál el. (Persze azért ne állj le fűvel-fával.)

Sok boldogságot! :)

2010. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!