Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi kell ahhoz hogy megkomolyod...

Mi kell ahhoz hogy megkomolyodjak? Mi van ha én nem komolyodok meg? és mi van akkor ha nem sikerül a szülinapomig megkomolyodni? Vajon akk szakít velem?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondta h szerinte még nem vok elég komoly... szó szerint azt mondta h még látszanak a gyermeteg vonások, de nem fél ettől mert nem sokára elérem azt a kort h megkomolyodok... én személy szerint addig tartottam magam érettebbnek a koromhoz képest amíg ezt kin nem jelentette... aggódom... nem tudom mit tegyek... Légyszííí segítsetek
2010. dec. 3. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha emiatt szakít veled, akkor a barátoddal van baj, nem pedig veled, és örülj hogy megszabadulsz tőle.
2010. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és szerinted egy ember 2hónap alatt képes megkomolyodni?
2010. dec. 3. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy nem fogsz megkomolyodni. Ha átélsz valamit ami nagy hatással van rád (általában rossz dolog), akkor nagyon fiatalon megkomolyodhatsz.
2010. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem na akarj megkomolyodni szándékosan. Jön az magától. Légy önmagad. Mondom, ha valaki azért nem szeret mert te ilyen vagy, akkor ő a gáz. Nehogy már valaki megmondja neked milyen legyél... Ilyen ember nem "barát".


Egyébként hány éves vagy?


Első voltam.

2010. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16
2010. dec. 3. 22:29
 6/6 anonim ***** válasza:
A komolyodáshoz idö kell, ha megtapasztalod az életet jo és rossz dolgok sorát eljön,viszont nem kell 16 évesen megkomolyodni jó persze vannak dolgok amiket nem árt komolyan venni, de a fiatalságot ki kell élvezi ameddig tart.És ha barátod ezért akar veled szakitani akkor nem szereti azt aki vagy, miatta ne változz meg.
2010. dec. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!