Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(L) Bella (L) kérdése:

Mikor fog megkomolyodni?

Figyelt kérdés

23 éves, a tuning autókon és a motorokon kívül kevés dolog érdekli. A fizetéséről azt gondolja, hogy zsebpénz, ami nem is lenne gond, ha közben nem én fizetném a rezsit és mindent. 17es alufelnit akar venni, miközben egy rakás tartozása van. Ha hisztizek, sárkány vagyok, meg hárpia, pedig csak jót akarok. Az autóra 160ért kell gumi, mert az nem csúszik esőben, de én ne menjek fodrászhoz, mert jól van az úgy, vagy majd ő megcsinálja, mert spóroljunk, ami persze borzalmasan sikerül, én hisztizek és ugye megint én vagyok a hárpia.

Így marad örökre ez a h.ere?vagy változni fog?


2011. máj. 13. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Adjál neki ultimátumot. Vagy te, vagy az autói.
2011. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
egyet ertek az elottemszoloval
2011. máj. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem ha vkinek 20 évesen nincsen esze, akkor később sem nagyon lesz. Lépj le, amíg teheted!
2011. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Soha. Utálom az ilyen kis tuning b.zikat, akinek ez az életük. Sajnos az ilyen nem normálisak szoktak bepiálva vagy bedrogozva balesetet okozni.

Ha már elmúlt 23 éves és rengeteg tartozása van, ennek ellenére minden lóvét a verdára szór el, akkor szerinted meg fog változni? Nem valószínű. Ez is ugyanolyan önzőség, mintha piára, vagy cigire költene.

2011. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!