Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúk hány éves korukban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk hány éves korukban megkomolyodni?

Figyelt kérdés

Nem szeretek bulizni. De jókat beszélgetni igen a kultúra minden része érdekel, szeretek megismerni új helyekkel utazni, kirándulni...

Csak sajnos egy fiúval se találkoztam aki a bulizáson és a csajozáson mást is csinálna na jóó max tanul.

Hol lehet megismerkedni hasonló fiúkkal mint én vagyok?

Mikor leszek lesznek már normálisak a fiúk? L/21


2011. jún. 16. 08:35
1 2 3
 1/23 bix ***** válasza:
55%

van aki 30 évesen is partyból partyba jár, van aki 15 évesen se. ez olyan kérdés mintha azt boncolgatnád hogy mikor szoknak le a csajok a rib@nckodásról. van aki soha, és van aki egyáltalán nem az.


az ismerkedésre meg nincs tippem, de én inkább suliban, baráti társaságokban szoktam keresgélni a frissen hozzácsapódott tagok között:)

2011. jún. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én most komolyodtam meg, 20-21 évesen. Ehhez szükséges volt, hogy kiszakadjak a középsuliból, elrontsam az egyetemet, és magamra maradjak egy évig teljesen. Azt hiszem eléggé megváltoztam, bár ennek csak örülök, mert így sokkal jobb. Ezt a kérdést igazából feltehetném én is, mert én sem ismerek sajnos olyan lányokat, akikkel szivesen együtt lennék (igazából fiúkat sem) :).
2011. jún. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Hát, akkor nyilván utazásokon, kirándulásokon, múzeumban. A legtöbb helyen azért ki tud alakulni egy laza beszélgetés, százszor jobban, mint egy buliban. Biztos, hogy léteznek veled egykorú normális fiúk, ha egyszer lányok is :) 23L
2011. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen vannak. Én is ilyen vagyok, de mivel a nőknek nagyban számít a külső is, így nekem nem sok esélyem van a nőknél. Többnyire csak barát vagyok.
2011. jún. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 08:58


Hidd el, szerintem fontosabb a külsőnél is, hogy meg tudd nevettetni őket. Én hiába nézek ki jól...a természetemből adódóan nem tudom kihasználni.

2011. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 bix ***** válasza:

sőt.. az "előnyös" megjelenés nem is mindig célravezető. nem vagyok egy adonisz, de hobbi szinten 6 éve edzek, és azért látszik, a visszajelzések alapján nem vagyok egy csúnya gyerek, de imádom a színházat, operát, pesten nem sok múzeum van ahol még nem voltam, erdélybe járunk vissza túrázni, kb 5 éve nem iszok szinte egyáltalán (szilveszteri 2-3 sört leszámítva gyak semmit), nem cigizek, és a buli mondjuk ha évente 2-3x lemegyek egy jó koncertre a haverokkal.


a normális lányok viszont ahogy rámnéznek fordulnak is el, a bulizós cigiző beb@szós formák viszont egyből ragadnak ha kell ha nem... baráti társaságban van pár értelmes csaj is, tőlük megkaptam párszor hogy ki se néznék belőlem... ez a baj... mindegy, ne add fel, majd csak találsz valakit aki meg is érdemli hogy szeresd:)

2011. jún. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

bix


nem semmi amit elértél, büszke lehetsz magadra. hány éves vagy?

2011. jún. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

hát én egyáltalán nem vagyok komoly , és nem is tervezem még egy jó ideig , iszok , dohányzok , bulizok :)

mikor éljek ha nem ennyi idősen ?

21 / F

2011. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Lehet élni máshogy is boldogan, nem csak piálva, meg cigizve szerintem :). Pedig én is 21 éves vagyok.
2011. jún. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk én sem bulizom, nem iszok alkoholt, nem cigizek. Nem tudom mikor tanuljuk meg, hogy a megkomolyodás nem függ a korhoz. Van aki 40 évesen is annyi nővel fekszik le ahányat elsem tudsz képzelni.
2011. jún. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!