Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha lassan az...

Mit csináljak ha lassan az utcára sem merek kimenni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy nem vagyok egy szépség,ezért sokan be is szóltak már. Lassan az utcára sem merek kimenni...Ha fiúk jönnek velem szembe akkor inkább lehajtom és elfordítom a fejem. Múltkor apu cukrászdába akart vinni de láttam,hogy helyes fiúk vannak a cukrászda előtt és nem mertem bemenni. Egyszer pedig a közelben koncertezett a kedvenc zenekarom de nem mertem elmenni mert féltem,hogy ők is kiröhögnek vagy beszólnak. Barátkozni sem merek senkivel mert félek,hogy bántani akarnak.
2010. dec. 3. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Merre fele laksz? Ha közelben akkor szívesen barátkoznék veled :)


16/L

2010. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok :'(

13L

2010. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Somogy megye
2010. dec. 3. 20:39
 4/15 anonim ***** válasza:
pedig gyönyörű vagy ( igen , én ezt írásból is meg tudom állapítani :D ) , csak nincs önbizalmad , azon kéne dolgozni
2010. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hát nem vagyok gyönyörű, még a széptől is nagyon messze állok
2010. dec. 3. 20:44
 6/15 anonim ***** válasza:
Képet tegyél ki :) Így nem tudom megállapítani hogy szép vagy-e.De BIZTOS SZÉP VAGY!!MINDENKIBEN VAN VALAMI SZÉP!:) Egyébként ha nem akarod ide kitenni a képet küldheted privibe is:) 15/L
2010. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Elsö válaszoló vagyok.


Arra számítottam, hogy pesti leszel vagy még messzebbi :O

Én Baranya megyében lakom (nem túl messze töled), ha gondolod írd meg priviben, hogy pontosan hol laksz, komolyan írtam, hogy barátkoznék veled :)

2010. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Olyan rossz, hogy az emberek külső alapján képesek ítélni :@:(

Én is szívesen barátkoznék veled, kár hogy messze lakok. Ez egy borzasztó dolog, hogy így érzed magadat.

Velem nincs ilyen, de teljesen megértelek, és szerintem te sokkal többet érsz azoknál az embereknél, akik beszólogattak neked.

2010. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Elsö válaszoló vagyok, aki felajánlotta, hogy barátkozna veled.

Még nem küldtél üzit ahogy látom... lehet, hogy nem szeretnél akkor most barátkozni.. pedig én komolyan mondtam, sokkal értékesebbek tudnak lenni a hozzád hasonlók és én is elég egyedül vagyok, szerintem jól kijönnénk :)

2010. dec. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Na és ha csúnyácska vagy. Ettől még nyugodtan barátkozhatnál.
2010. dec. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!