Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elsős vagyok az egyetemen,...

Elsős vagyok az egyetemen, nagyon nehezen hoztam meg a döntést 2 egyetem között. Úgy érzem, máshol jobb lenne, de lehet, hogy rosszabb. Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Most Pécsen tanulok, de át szeretnék menni Pestre, de a szüleim megint jönnek a hülye dumával, hogy sose fejezek be semmit stb. Nem mondják, hogy ne menjek, csak osztják az észt..., hogy ott se lenne jobb:S És ebben csak az a gáz, hogy lehet igazuk van és utána mit mondok nekik??
2010. dec. 4. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:

"a szüleim megint jönnek a hülye dumával, hogy sose fejezek be semmit stb."


Ha olyan típus vagy, aki nem fejez be semmit, az egy nagy veszély. Főleg, ha mondjuk elvégzel 2 évet itt és azután váltasz, mert akkor 2 év veszendőbe megy. Úgyhogy valahogyan el kell döntened, hogy végigcsinálod és kész.

2010. dec. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!