Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért humorizálok kényszeresen...

Miért humorizálok kényszeresen? Egyszerűen nem tudok úgy elszomorodni, hogy azt a kívülállók is lássák, holott néha szeretném.

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag folyamatosan viccelődöm, elpoénkodom a dolgokat. Miért csinálom ezt, hogyan tudnám abbahagyni?
2009. jan. 19. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért akarod abbahagyni? Én is állandóan viccelődöm de nagyon élvezem. Mondjuk nálunk az egész család ilyen, legfőképp édesapám meg én és mindíg szórakozunk valamin vagy valakin pedig hogy is mondjam... ő már 60 éves, én még csak 33 :D
2009. jan. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg így próbálod semlegesíteni a téged ért stresszt. Gyanítom, nagyon érzékeny lelkű vagy, de félsz attól, hogy kimutasd az érzéseidet. Ez egy szintig nem probléma, egyszerűen ilyen a lelki alkatod, de ha átlendülsz a túlsó oldalra, abból könnyen problémád lehet. Én azt tanácsolnám, hogy mielőtt viccel ütöd el a dogot, gondold végig, hogy nem egy ember tragédiájából csinálnál-e viccet, és hogy vajon mit szólna a hallgatóságod a poénhoz. Ha úgy látod, megbántanád őket, inkább maradj csendben.
2009. jan. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!