Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom hogy tudnám legyőzni...

Nem tudom hogy tudnám legyőzni hogy ne vörösödjek el, pl. amikor a tanáral beszélgetek valami magánéletről, vagy ha edzésen észreveszem hogy bámulnak, vagy ha a valami, , olyan, , kérdést tesznek fel a barátaim, vagy ha a rokonság kérdez a pasikról?

Figyelt kérdés
nagyon gáz helyztek és annyira égő..........áááááááááá
2009. jan. 19. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy? én is egész suli alatt ilyen voltam! de "kinőttem", ha lehet ilyet mondani, szerintem te is ki fogod, bár azt nem tudom, hogy most hogyan tudnád legyőzni :(
2009. jan. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14 Éves vagyok,de meglehet ez azt is jelentheti hogy nincs önbizalmam?
2009. jan. 19. 23:49
 3/8 A kérdező kommentje:
ja és kösz a komit :D
2009. jan. 19. 23:49
 4/8 anonim válasza:
100%

Szia!


Én 19 éves fiú vagyok és régebben elég sokszor elvörösödtem. Mostanában egyre kevesebbszer történik meg, mert sikerült változtatnom magamon, hogy még több önbizalmam legyen. Szerintem neked két ok miatt lehet az elvörösödésed: 1) nem vagy annyira magabiztos 2) túl sokat foglalkozol vele, hogy el fogsz-e vörösödni az adott helyzetben vagy nem.

Szerintem ne foglalkozz az egésszel és "ki fogod nőni" az egészet. Én is ezt csináltam, és nekem működött. Sok sikert!

2009. jan. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen voltam, sőt még talán vagyok is, csak ritkábban. Szinte érzem, ahogy elönt a forróság és a pirosság. Én semmit nem tudtam tenni, akármilyen lazán is vettem a helyzetet, akkor is elpirultam. Egy táborban Piruló Réka volt a nevem...
2009. jan. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezzel küszködök. Rengetegszer van, hogy simán lazán elkezdek mondani valamit, önbizalommal telten, aztán elkezdek vörösödni és izzik a fejem, és onnan egyre rosszabb. Akkor történik, amikor elkezdek gondolkodni, mert ezek általában kicsúsznak, és csak utána veszem észre, hogy hoppá. De még ha nem mondtam semmi égőt se, akkor sem tudom kontrollálni.
2009. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én 15 éves vagyok, és pontosan ugyanez a bajom. Az osztályom ezért cigiz :/ Azt hallottam, hogy nem lehet kinőni... ha jutottál valamire írj, mert engem is érdekel!
2009. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

szia en is ilyen voltam eleg volt ha ramnezett par szemely oran felelet kozbe.

21 vagyok.

szerintem nezd meg a kisebbeket es gondolj bele milyen volt anno reg mikor te is annyi voltal mi volt neked fontos most meg mar vicces. ugyanigy lesz majd 5/10 ev mulva a mostani dolgaiddal. ha ilyen szituba vagy mikor vorosodsz kepzeld el hogy ami miatt pirosodsz az egy termezetes dolog. engem mai napig kerdeznek a nagyszuleim. es fognak meg. egy nap hozzaszoksz hogy nem nagy szam az ilyesmi. megvagyok, pont. stb.

ha egy srac nez, ne vedd komolyan. egy a tobb milliobol..

2009. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!