Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Msn-en beszélgetek egy sráccal...

Msn-en beszélgetek egy sráccal de mindig nekem kell ráírnom. Már beszéltem vele erről és mondtam h ez nekem igy kellemetlen de végül mindig ugyanoda lyukadtunk ki: sehová. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
amugy semmi gond nem szokott lenni, órákig el tudunk tök jol dumálgatni és nagyon joban vagyunk.
2010. ápr. 12. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

vannak ilyen emberek..ők se tudják megmondani, mért..

de attól szeretnek, nekik az esik rosszul, ha te nem keresed őket(vagy nálad-->nem írsz rá):D

2010. ápr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem vannak olyan ismerőseim, akik csak akkor írnak nekem, ha "szabad" vagyok, ha "nem vagyok a gépnél" vagy "elfoglalt" állapotban vagyok, eszükbe nem jutna zavarni :)
2010. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem is mondták már egy párszor h ne mindig ők hanem én is írjak már rájuk :D de am nem tök mindegy ki kezdi a beszélgetést?!:D
2010. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én konkrétan azért nem szeretek ráírni másra, mert mindig azt képzelem, hogy a másik fél azt gondolja, hogy "ez most mi a f@szt akar?" Ha valaki nem ír rám annak oka van, az ok lehet az is, hogy mert én sem írok rá.
2010. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én egy némettel beszélgetek, rámjön...meg minden...csak téma nincs...mondtam te is kérdezz tőlem valamit..."mit"? ha meg én kérdezek:"mindíg ezt kérdezed" "erre már válaszoltam" ........no comment.....és mindíg veszekedésbe torkollik az egész...de jól meg vagyunk így is:))
2010. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. Amugy azért tartom ezt kinosnak mert én lány vagyok és hogy néz ki hogy egy lány irjon rá egy srácra. szerintem egy kicsit nyomulás hangzása van a dolognak. de lehet h bennem a hiba mert én nem szoktam hozzá az ilyesmihez. azért köszönöm a válaszokat mégegyszer:D
2010. ápr. 13. 14:01
 7/11 anonim ***** válasza:

pooooooooontosan úgyanolyan cipöben járunk :D

sose ír rám..és mondjuk ha ráírok mindig jofej,csak hát sose ír rám..akkor én minek?..tuti hogy azt gondolja mi a faszt akarok..bár utána órákig eltudunk beszélgetni :D

2010. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ja velem is igy van. és tök jol megvagyunk meg minden és én is pontosan igy érzek amikor ráírok. mostanában már egy olyan két hónapja nem is irtam rá. ugyhogy majd csak lesz valami. kösz amugy a válaszodat legalább mostmár tudom h nemcsak én vagyok ilyen helyzetben.:D
2010. jún. 13. 11:05
 9/11 anonim ***** válasza:

elözööö vagyok(akiolyanhelyzetbenvanmintte:])

szerintem még sokan vannak így.. :D

de most amúgy hihetetlen bunkó volt..összevesztünk,aztán meg bocsánatot kért és mostanába direkt nem írok rá,hanem ö valahogy mindig megtalál..olyanjóóó:]

2010. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
gratulálok nagyon ügyes vagy:D igyis kell ezt. én állandóan tanácsokat adok neki hogyha igényli és mi is tök joba vagyunk már és mostmár ő irogat rám bár még nem teljesen tört meg a jég:D de talán majd idővel:D:D
2010. júl. 19. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!