Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen csődtömeg?

Miért vagyok ilyen csődtömeg?

Figyelt kérdés
Kövér vagyok,törpe,egyáltalán nem vagyok szép se...semmiben nem vagyok tehetséges se rajzolásban se éneklésben se semmi,nem tanulok valami jól,otthon ülős vagyok,nincsenek barátaim,csendes,visszahúzódó vagyok, nincs semmi amire büszke lehetnék...Félévkor felvételi és még azt se tudom mi akarok lenni semmi konkrét elképzelésem nincs.. Szüleim nem foglalkoznak velem csak magukkal.. Van így értelme az életemnek??:S Csak élek és semmi értelme nincs semminek :S
2010. dec. 11. 22:47
 1/5 A kérdező kommentje:
*folyton mindenki csak kritizál de magát soha.. Ha kritizálom magam akkor az van,hogy mért ilyen nagy az önkritikám senki se szeret.. De ha valaki mégis nem tudom elviselni :S eltaszítom az illetőt magamtól..Inkább rohadok egyedül..
2010. dec. 11. 22:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy frászt vagy csődtömeg, max annak érzed magad. Biztosan tehetséges vagy valmaiben, esetleg még nem fedezted föl, vagy csak nem hiszed el magadnak. Én se tudok se rajzolni se énekelni se sportolni se semmit, ostanában a tanulást is abbahagytam (bár ez szörnyen idegesít) mégsem vagyok csődtömeg. Én se vagyok sovány, kifejezetten magas se, és éveken át hittem, hogy szörnyen csúnya vagyok... csak el kell hinned, hogy jó vagy valamiben, meg hogy nem is vagy te csúnya! Próbáld másokban is mindig a szépet látni, és idő után feltűnik majd, hogy benend is van. :)
2010. dec. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akár fiu, akár lány vagy, mondjuk járj el sportolni, vagy kondiba, adj le egy pár kilót, így nő az önbizalmad is, és mindjárt nyíltabb leszel, és meglátod, sok barátod lesz. A barátkozás amúgy sem kinézeten múlik..... Amúgy amíg otthon vagy, nem is lesz barátod, ezért is jó a sport, vagy kondi, mert ott tuti akaratlanul is lesz beszélőpartnered, így barátság is. Az ilyen egyszerű dolgok is sokat változtathatnak életeden. (nekem bevált)
2010. dec. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

áh ugyan már biztos szép vagy , csak nem látod reálisan magad

kéne egy kis önbizalom amit nem fogsz tudni úgy megszerezni ha otthon üldögélsz , nincs senki akivel elmehetnél néha szórakozni?

2010. dec. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

valahogy én is így vagyok...nagyon monoton életem van barátaim alig vannak azok is csak csajok...

soha nem történik velem semmi,semmivel nem vagyok elégedett pláne magammal...

annyit tudok,h van 1 kis érzékem rajzhoh és azt szeretemis csinálni de mivel nem vagyok jó tanuló nem biztos,h bejutok a célnak kitűzött licibe

ha akarsz írj privit

13/L

2010. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!