Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kinek milyen személyes céljai,...

Kinek milyen személyes céljai, vágyai vannak az életben?

Figyelt kérdés
Érdekelne engem először is egy RACIONÁLIS vágy amit elakartok érni az életben és 1 kicsit ELVONTabb ami talán nem mindenki számára elfogadott vagy túl mutat a racionalitáson. :)
2010. dec. 13. 11:09
1 2
 1/12 Saten ‫҉ ***** válasza:
58%
Nekem már nincsenek vágyaim :D egyszerűen tökéletes vagyok most már nincs mit elérni
2010. dec. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pénz (szerintem ez elég racionális). Ez egy hoszútávú cél, aztán vannak rövidtávúak is, mint pl. az érettségi, bejutni egy jó egyetemre, megnöveszteni a hajam (mondjuk ez nem csak tőlem függ. :D), rendbetenni a bőröm, találni valami négyórás melót, megtanulni pár új nyelvet (szeretek nyelveket tanulni, egyik hobbim azt hiszem. :D).. Ilyesmik.

Elvontabb? Csomót tudnék írni ami az átlagember számára fura, nevetséges, ijesztő, stb. lenne, szóval inkább hagyjuk. :) Az elvontabb céljaimat nem szoktam megosztani másokkal, pont mert nem akarom hogy ez alapján ítéljenek meg.

19L

2010. dec. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 haggyámán ***** válasza:

Rac.: Egy rendes munka, ahol azt csinálhatom, amit szeretek.

Elvontabb: igazság szerint én akarom feltalálni a rák ellenszerét (jó úton haladok), én akarok az első ember lenni a Marson, a Jupiteren, a Szaturnuszon, az Uránuszon, a Neptunuszon és a Plútón is.

2010. dec. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

rac.: szeretnék gyógyítani

elv.: szeretnék végre a szerelmemmel lenni mások ellenzése nélkül ( ő muszlim én kat.)

2010. dec. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Racionális: Egy olyan munka, amit szeretek csinálni vagy Spanyolországban élni.(ez még nálam belefér a racionálisba)

Elvontabb: Profi pókerjátékos lenni, Utazgatni a világban, élvezetes életet élni.(ezt úgy értem, hogy vad/extrém dolgokat bevállalni)

2010. dec. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
nem tudnék olyat mondani ami aktuális... 17/F
2010. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

2.!

A pénz alatt mit értesz? Mit akarsz a pénzel elérni?

Illetve nincs olyan publikus elvont kívánságod amit megosztanál velünk?:$ csak 1 et kérlek :D

2010. dec. 13. 16:11
 8/12 anonim ***** válasza:
15:36 Muszlim nő csak muszlim férfihoz mehet hozzá, de a férfi bármilyen monoteista vallású nőt elvehet feleségül. Ha hithű emberekről van szó és férfi vagy, akkor nincs rá nagyon esélyed.
2010. dec. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Pénzt úgy értettem, hogy szeretem a luxust, a márkás dolgokat, szép lakásokat.. Annyi pénzt akarok amennyiből ezeket a dolgokat megengedhetem magamnak, meg még futja nyaralásokra is, stb..:) És természetesen magam akarom megkeresni, nem egy pénzes pasi által...

Elvontabb, oké, ez bőven túl mutat a racionalitáson de szeretnék hallhatatlan lenni, mindegy mi az ára (mondjuk nyilván egészségesen).

2010. dec. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem az a vágyam, hogy Soke lehessek (sokdanos nagymester, egy adott harcművészet legelismertebb mestere). Szerintem ez csak pont annyira Racionális, vagy Elvont, amennyire én fontosnak tartom. Csak rajtam áll, hogy mennyi energiát feccölök bele. ;)
2010. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!