Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges, hogy sokszor...

Lehetséges, hogy sokszor tudat alatt csináljak dolgokat?

Figyelt kérdés
Mostansäg egyre gyakrabban csinàlok olyan dolgokat amelyekre 2perc mulva nem emlèkszem.pl.kiviszem a konyhàba a tollamat,visszamegyek a szobàmba folytatni a rajzolàst/ìràst ès keresem a tollam kb.1òràt.vagy nem emlèkszem,h.reggel màr talàlkoztam-e pl.apàmmal,ès 2x köszönök...visszanèzve pedig ugy tünik mintha nem is èn lettem volna...
2009. jan. 21. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

velem is van gyakran ijen.


pl.: legutobb dolgozatokat kiosztják, úgy név, osztályt ráírni, erre ráírtam a myvip jelszómat, és csak később döbbentem rá.....


valameik nap lazán elindultam papucsban otthonról, és anyu szólt rám.


szerintem ez nem tudatalatti, hanem annyi felé van az agyam/agyad, hogy néha össze-vissza cselekszel.

2009. jan. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Hány éves vagy?

Ha idős: érelmeszesedés.

Ha fiatal: szétszórtság. Ilyenkor tényleg a tudattalanod végzi el a tudatod által 'kiadott' feladatot. Vagy csak a memóriád nem működik.

2009. jan. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Szeritnem nem tudatalatt, csak nem tudatosan rutinból, megszokásból.
2009. jan. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
erre csak annyi a válasz, h MINDEN érzékeddel másra figyelsz. nem jut hely az ilyen általános olgokra. ez nem baj egyébként, csak kellemetlen neked. ülj le, tudd meg, mi körül jár EGYFOLYTÁBAN az agyad, old meg magadban. aztán állj fel, tedd félre(képzeletben zárd le egy dobozban) és menj tovább. csak akkor vedd elő, ha gyakorlatban is oldani akarod. és figyelj a többi dologra közben. ez csak akaraterő. ha akarod, menni fog!!
2009. jan. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is állandóan a tollamat hagytam el olyan helyeken, hogy észvesztő. Ha felkeltem helyemről, valahogy a kezemben maradt, és kivittem magammal, aztán persze kerestem, mint a vadőrült. Kellett 3 év, hogy leszokjak róla. Na az is segített, hogy azóta gépen írom a regényemet, és nem tollal. Nálam valószínűleg a szétszórtság játszott, hiszen amikor írok, agyilag nem vagyok itt. :D
2009. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetséges ha csak rutinból csinálod. Inkább legyél figyelmessebb mert az azért kicsit durva hogy kétszer köszönsz mert nem emlékszel hogy taltál apukáddal,de nem gázos.
2009. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ilyen már velem is volt hogy fura dolgokat műveltem.Régebben volt olyan hogy nagyon el voltam gondolkozva meni akartam WC-re erre a kamrába sétáltam be csak utána kapcsolt az agyam hogy én a WC-re akartam menni.

Meg volt olyan is hogy a konyhába kellett bemeem hogy kivigyem a macskáknak a konzerves kaját és a szobába mentem be.

Meg olyan dolgokat csináltam hogy majdnem pizsiben indultam el a suliba, meg egyszer felvettem anyám koszos régi csizmáját csak a városba vettem észre hogy én meg mit is vettem fel a lábomra jó hogy ki nem röhögtek.

de én csak akkor csinálok ilyeneket amikor nagyon el vagyok gondolkodva és nem figyelek oda hogy mit is csinálok

2009. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az eddigi válaszadók elég lazán kezelték a kérdést.Ha súlyosbodnak ezek a dolgok akkor fordulj segítségért mert eléggé skizoid tüneteknek látszanak.Keress rá a neten a skizofrénia szóra.
2009. febr. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

velem is előfordul nem is kevésszer :D

mint pl. neked is hogy kiviszem a tollat aztán meg azon töprengek hogy hova a csudába tettem ,ja meg egyszer előfordult hogy úgy kikapcsolt az agyam hogy feltettem egy kérdést ,evvel még semmi gond :D hanem megköszöntem hogy írt de válaszoló helyett kérdezőt írtam ,szóval így hangzott : Köszönöm hogy írtál kedves kérdező és a legrosszabb hogy észre se vettem!!az egyik válaszoló világosított fel XD

2010. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!