Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezeket hogy lehet kiirtani?...

Ezeket hogy lehet kiirtani? Sokszor csinálok olyan dolgokat mint mikor gyerek voltam.

Figyelt kérdés

ha odafigyelek nem csinálom, de ha elengedem magamat akkor előjön. pl csak minden harmadik repedésre lépek rá az utcán, amikor sétálok, vagy egyet néha át kell ugranom, vagy egyikre sem szabasd rálépnem. szoktam egyensúlyozni a járda szegélyen. és ezt nem direkt, egyszerűen csak ha nem gondolkodom csak megyek valahova, és útba esik, ilyeneket csinálok, de aztán eszembe jut hogy basszus ez nem normális, 22 éves vagyok, ezt nem kellett volna, elengedtem magamat, és nagyon szégyenlem magamat. Persze vannak olyan dolgok amik nem ilyenek, pl fantáziálok érdekes dolgokon, elképzeléek történeteket, meg úgy beleképzelek dolgokat a környezetembe mikor csak megyek az utcán, pont mikor kicsi voltam, de érzem hogy ez már nem éppen normális. felnőt férfi vagyok a fenéhbe is. Már próbálkozom, pl az Animékkel leálltam, hiába szeretem őket, de így sem tudom kiirtani. (animéről jut eszembe néha csak úgy szoktam csinálni pl olyan mozdulatokat amiket kedvenc anime szereplőim, utána persze megkérdezem magamtól: Mégis mi a fenét csinálsz?) És ez most csak pár dolog volt amit elmondtam, mert van vagy ezernyi, csak nem jut eszembe így. hogy irtsam ezeket ki? Egyébként kicsit aszexuális beütésem van, (na de persze nem teljesen, csak nagyon kicsi a potenciám, és nem igen érdeklődöm kapcsolatok iránt) lehet ennek is köze van ehhez? Légyszí segítsetek, és ha lehet normális válaszokat várok, mert ezt leírni is szégyen volt számomra.



22F


2011. febr. 10. 06:43
 1/8 anonim ***** válasza:
En nem vagyok szakember de szerintem semmi rossz nincs abban amit csinalsz.Vannak emberek akik soha nem tudnak felnoni.Van egy 5 eves fiam szokdecselunk az utcan,futoversenyt rendezunk,az emberek bamulnak,de kit erdekel.JOl erezzuk magunkat(pedig en mar 36 vagyok es no).Mi az amirol kepzelodsz?Vagyalmok vagy ILyesmi?Szerintem az aszexualitasnak ehez semmi koze,sot inkabb ezen kene bajolnod,hogy miert nem erdekel a sex.Lehet meg nem talatad meg a megfelelo partnert hozza.Nekem is mondjak,felnott nonek nem illik igy viselkedni,nem illik a farmer es az edzocipo,es ISTENEM te nem sminkelsz???Hat nem ne foglalkozz senkivel,erezd jol magad.
2011. febr. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szia. igen vágyálmok is, de ebbe nem szeretnék belemenni, elég személyes. Amúgy értem az álláspontodat, de én úgy érzem hogy ez elég gáz. ezért szeretném ha elmúlna.
2011. febr. 10. 08:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek normális dolgok, nem kell kiirtani, én 40 éves nő vagyok, és szeretek játszani, álmodozni ugyanúgy. Szoktam simsezni és én pl. azt játszom az úton, hogy bizonyos napokon nem mindegy, hogy a szembejövőket melyik oldalról kerülöm ki. :)
2011. febr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

23 vagyok, és lány. A járdaszegély a gyengém. És minden magas perem. Muszáj rajtuk végigegyensúlyoznom. Az érdekes kerítéseket végigtapizni, szembejövők kutyáit megsimogatni, és nyáron nem bírom ki, hogy ne szedjek vadvirágokat, hogy ne gázoljak bele patakokba, folyókba, és ne ugorjak bele a legnagyobb pocsolyák közepébe.


Persze, amikor az ember pl. kosztümben igyekszik egy állásinterjúra, vagy éppen kiöltözve a színházba, akkor kicsit igazi felnőtté válik, és nem fog tócsába ugrálni meg fűben hemperegni.

Amíg tudod a határt, és szükség esetén el tudod játszani a "normális unalmas felnőtt" képmutató szerepét, addig semmi baj.

Azért írtam, hogy képmutató, mert nem hiszem el, hogy mások nem vágynak arra, hogy mezítláb lépjenek nyáron a selymes fűbe, vagy puha homokba, vagy hogy beleüljenek a hintába a játszótéren, vagy bármi mást csináljanak, ami egyszerűen NEM ILLIK, NEM VALÓ.

De mivel ők nem merik megtenni, inkább leszólják azokat, akik mernek utat engedni a vágyaiknak.


Képzeld, én egy hatalmas plüssel alszom. És párkapcsolatban élek. Ha éjszaka dolgozik a párom, a plüsst ölelem. Ha itthon van őt. És nagyon is rendben van a szexuális életem.


És szeretek legózni. És társasjátékozni meg kirakózni. De csak munka és főzés után. Mert mindennek megvan a maga helye. De az életbe bele kell férnie a játéknak. Anélkül szürke és unalmas, depressziós és ideges felnőttek lennénk.

2011. febr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A repedések átlépkedése kényszeres... vagyis, gyerekként számomra az volt, mostmár csak valahogy megmaradt, én sem figyelek rá, csak csinálom, nagyon bennem maradt, hogy azt ne, néha észre sem veszem magam. A fantáziálás más dolog, mi a gond vele? Én unaloműzőnek használom, eszemben sincs kiirtani, tökjól elszórakoztat az agyam ilyenekkel. Nagyon élénk a fantáziám, az is volt mindig, gondolom, neked is, csak épp te szégyent érzel miatta, én meg szeretem... Nem tudom, hogyan, mivel segíthetnék, de ne úgy állj hozzá, hogy "ilyet felnőtt ember nem csinál", a felnőttség nem azt jelenti, hogy unalmassá válsz magad számára és az összes régi félelmed hirtelen elmúlik. 21/L
2011. febr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja! Szerintem animéket is nyugodtan nézz. Nem tudom, te miféle önmegváltoztatást akarsz magadra kényszeríteni, de azt tudom, hogy felesleges. Kevésbé felnőtt nem ettől leszel, legfeljebb kevésbé fogod magad jól érezni. Előző voltam.
2011. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jóh, köszi. asszem meggyőztetek. hagyom akkor. jó így nekem:) csak kellemetlen hogy mások mit gondolnak...
2011. febr. 10. 20:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Á, ez majd elmúlik, hogy mások mit gondolnak. 30 évesen már rájössz, hogy nem érdekel, mit gondolnak mások, mert ők is csak magukra gondolnak. :)
2011. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!