Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már ilyen mással is?...

Volt már ilyen mással is? Sokszor csak úgy spontán módon teszek dolgokat, nem is gondolkozom rajta, szinte reflexből van az egész.

Figyelt kérdés
Az előbb például kizuttyantottam egy virág vizét a konyhakőre, aztán utána csak szidtam magam, mert rájöttem, hogy fel kell törölni. De azt se tudom, miért csináltam. Olyan is szokott lenni, hogy olvasok egy könyvet, aztán hirtelen, minden ok nélkül ledobom a földre. Volt már veletek hasonló? Ez mitől van?
2009. júl. 16. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem elmebeteg vagy.
2009. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Velem is szokott hasonló lenni, amikor nagyon fáradt vagyok. Jön a hétvége és próbéld meg jó alaposan kipehenni magad.


Továbbá lehet a :

-stresztől

-nem megfeleő folyadékbevitel/vagy ha nem eszel

2009. júl. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem menj el orvoshoz. komolyan. nem rosszból. :S lehet, hogy valami idegi alapú dolog, de szerintem semmiképpen sem megszokott
2009. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!