Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van valami probléma velem?

Van valami probléma velem?

Figyelt kérdés

Nem igazán merek kimenni az utcára..szinte rettegek, hogy találkozni fogok valami ismerős emberrel. Egyszerűen szégyellem magam (még akkor is ha épp a legjobb ruhámba vagyok és hasonlók). Félek, hogy mit gondolnak majd rólam és úgy érzem mintha mindenki engem nézne. Közösségi oldalakra se merek semmit kiírni ugyanez miatt...

Viszont ha a barátaimmal megyek akkor minden rendben, szeretek is társaságban lenni ha ismerem a körülöttem lévőket.

Szerintetek baj van velem? Vagy ez normális?


2011. aug. 19. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, azzal a különbséggel, hogy tényleg minden hülye megtalál. Odajönnek beszélgetni.

Egyszer nem vasaltam ki a nadrágom, hát egy paraszt 10 percig bámulta.. Az nem érdekel egy ilyen mit gondol, csak az érdekel, aki számít.

2011. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ez nem éppen normális...
2011. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia. velem ugyanez volt azzal a különbséggel, hogy én valamiért vásárolni nem mertem. semmit se. de aztán kinőttem:)

most már mindent merek venni: betét, wc-papír, koton is:D

2011. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyébként tényleg nem mersz kimenni vagy csak felbosszantanak?

Mert engem csak felhúznak azzal, hogy odajönnek és elkezdenek a menstruációról cseverészni velem.

Mondjuk fateromtól örököltem, őt is minden hülye betalálja.


Viszont én imádok emberek között lenni, egyedül utálok lenni.

2011. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, pláne ha nem alszom ki magam xd mert aznap biztos hogy a fél város megállít beszélgetni, ilyen napjaimon ha meglátok egy ismerőst, nagyívben elkerülöm xd de nem kell szégyellned magad, akiknek számítasz(akik neked is számítanak) nem néznek le. :D
2011. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hasonló a problémám nekem is, de én ettől független ki megyek az utcára, de tartok attól, mi van, ha egy ismerőssel összefutok ill közösségi oldalon én se osztok meg semmit, mert mi van, ha ezt meg azt gondolják... egyedül fosok bármilyen ügyet intézni (posta, bank, stb...) szal elég összetett. Ha barátaimmal vagyok, akkor nálam sincs gond, mert tudom, hogy nem egyedül vagyok.

21/F

2011. aug. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!