Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ennyira megváltoztam volna...

Ennyira megváltoztam volna augusztus óta?

Figyelt kérdés

elköltöztünk egy másik városba és minden megváltozott azzal keztem hogy kiszőkítettem a hajam, eddig mindig hosszú farmerben jártam most meg amikor meleg volt akkor csakis rövidben lehettem

a személyiségem is megváltozoot mostmár nem itélkezek és hülyéskedem a semmim

mostanában minden önkéntes munkát elválallok amit meglátok és mindenhol segíten eddig öszintén szólva nem érdekeltek ezek ez mind jó meg minden te teljesen úgy érzem hogy nem vagyok magamhoz hű hogy ez már nem is én vagyok de közbe meg szeretem mi van velem szerintetek?

15/L


2010. dec. 15. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó irányba változtál ezek szerint, ez nagyon is jó :)

Mindenkinél eljön ez egyszer... nálam 12 éves korban jött és azóta sokkal jobban átlátom a világot, értelmesebb vagyok :)


16/L

2010. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezdesz talán felnőni/megkomolyodni :)

Ez jó, nem kell tőle megijedni!


Amíg jól érzed magad ahogy vagy nincs baj. És te is azt írod hogy szereted.


Én és a bnőm pl. punk kiscsajoknak képzeltük magunkat 14évesen... hagy ne írjam le miket csináltunk... vagy épp hogy nem csináltunk -ld. sulibajárás.

Megj. akkor váltak el mindkettőnk szülei.


Aztán elköltöztünk én a fővárosba ő pedig a környékre -szerencsére.

Ő rengeteget javított az átlagán, fel is vették egyetemre.

Nekem akkoriban is csak 4,72-re romlott az átlagom, a tanulás mindig is fontos volt nekem. Engem is felvettek egyetemre és a viselkedésünk/ kinézetünk is sokkal jobb lett - nem olyan szakadvány mint "punk"-ként.

Hanem elkezdtünk csinos csajos ruhákban járni - és már csak nevetünk a régi képeinken.


Az is egy korszak volt, ami lezárult - és úgy tűnik neked is egy új időszak vette kezdetét.

2010. dec. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. dec. 18. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!