Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megváltoztam. Hogy lehetek...

Megváltoztam. Hogy lehetek megint kedves?

Figyelt kérdés

Tudom, régen kedves voltam, de észre vettem, hogy megváltoztam. Nagyon bunkó vagyok. A mai reggelen összevesztem apámmal, és úgy mentem el otthonról, hogy leszarok mindent. Rengeteget röhögtünk ma a suliban, osztálytársamat betekertük ragasztószalaggal. Nagyon hülyék voltunk. A buszon elkezdtük viccből piszkálni o.társamat bnőmmel, hogy ge*is a háta. (krétapor) aztán mondtam, hagyjuk békén, mer szegény már un minket. Aztán röhögcséltünk azon, hogy a busz sofőrnek milyen csengőhangja van. Előttünk 2 ilyen 10 éves fiú gyerek elkezdett minket szidni. Föléjük hajoltam és ennyit mondtam: Hee??? Innen elkezdtünk szócsatázni, majd az egyik ott szállt ahol én, és mondtam neki, hogy ne magyarázzon nekem egy törpe. Mondott rá valamit, és én lekevertem neki egy sallert. Be is fogta, még a másik oldalra is átment. Nincs lelkiismeret furdalásom, fel is hívtam utána bnőm, hogy elújságoljam, milyet csattant. xD


Nem akarom, hogy elfajuljon, szóval, hogy lehetek megint kedves? 15.l


2011. szept. 20. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Egy viháncoló p.icsa vagy, aki azt hiszi, mindent megengedhet magának, közben meg 4 vastagf.aszú négerrel kéne megdugatni szárazon, aztán megtanulná...
2011. szept. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mit tanulna meg? hogy nem jó szárazon a du*ás? köszii ez édi volt *-*
2011. szept. 20. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Pont azt, hogy ideje volna, hogy téged is valaki fölpofozzon, de úgy istenesen.
2011. szept. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lehet. de itthon nincs nagy szigor ^^ apám kamionsofőr külföldön anya meg éjjel nappal dolgozik. 3 műszakban. anyuval kedves vagyok, ő tőle nem is kapnék ^^
2011. szept. 20. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd fogsz kapni az élettől. Az nem fog hangosan csattanni, de jobban fog fájni, hidd el.
2011. szept. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi történt? Történnie kellett valaminek, ami miatt megváltoztál. Vagy mindig is egy paraszt voltál, csak őszintétlen. Akkor meg biztos, hogy ha újra kedves is leszel, megint csak egy időre.
2011. szept. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csak szép lassan, mint ahogyan a csillag megy az égen úgy érdemes.
2015. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!