Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Depresszios vagyok? Nagyon...

Depresszios vagyok? Nagyon megvaltoztam es egyesek szerint depresszios lettem. De engem az nem nagyon erdekel hogy pl. az osztalytarsaim mit gondolnak rolam, hiszen ugyse beszelek veluk sokat.

Figyelt kérdés
Sokszor ugy erzem hogy senki nem szeret, nincs semmi kedvem az elethez legszivesebben meghalnek...Elkezdtem az egesz embert a vilagon utalni, elvesztettem a hitem Istenben , vannak napok amikor nem beszelek majdnem senkivel. Nem latok elore , nem erdekel semmi mar...zenestilusom is megvaltozott. Sok stresszen mentem eddig keresztul, s mar elegem van! Neha jon hogy sirjak, de nem akarom hogy valaki meglasson...mert nem szeretem kimutatni az erzseim , ezert eltelnek napok s eszreveszem hogy egy hetig nem tudtam mosolyogni. Tenyleg depresszios vagyok? (Legyszi bovebb valaszokat)
2010. jún. 7. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Mióta érzel így?

A kiváltó okot kell megkeresni.

A hirtelen érzelem változást más is okozhatja.

Hány éves vagy?

2010. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
13 eves vagyok ...es nagyon sok ok van , amitol nagyon rossznak tunik az egesz eletem! Van egy fiu , akit nagyon szeretek de o nem viszonozza a szeretetem! Egyszer megmondta hogy menyjek el, mert o nem szeret es hogy haggyam ot beken. Ez nagyon rosszul esett. Az osztalybol kikozositenek. Egyes osztalytarsaim utnek, pedig nem is csinaltam nekik semmit.Mar egeszen kek vagyok a sok utestol, es nem tudok visszautni mert ketszeresen adjak vissza. Mindenki kihasznal engem, a barataim is csak azert a "barataim" mert tugyjak hogy fogok mindig segiteni nekik. Csaladi problemak is vannak. Az eletem egeszen osszeroncsolodott, nem latok kiutat.
2010. jún. 7. 18:14
 3/7 A kérdező kommentje:
Mar nagyon reg igy erzek, majdnem egy eve.
2010. jún. 7. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:
a válasz: igen, az vagy!
2010. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát kezdjük lassacskán.

A verésről szólj a szüleidnek, tanáraidnak.

A barátaiddal beszéld meg vagy keress mást.

Ha ezekkel meg vagy szerintem már rózsásabb lesz a helyzeted.


Az előttem író pedig büdös bunkó.

2010. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

szivesen beszélgetnék veled, ha szeretnél.

msn címem: hellosziamizu@hotmail.com

vegyél fel bátran (:

2010. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
előző kommizó vagyok. még csak annyi, hogy 14/L. (:
2010. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!