Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha látsz a környezetedben egy...

Ha látsz a környezetedben egy súlyos beteg embert, gyereket, adnál az életedből 1 évet cserébe azért, hogy ő teljesen felépül?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 01:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Igen, bizonyos esetekben adnék, de válogatnék is. Nehogy a jó szívem miatt a végén nekem ne maradjanak éveim egyáltalán. Kemény a kérdésed...

Szeretteink esetén, vagy más "indokolt" (de hülye szó ez erre) esetben könyörögnék is, akár a teljes életem árán... Anya a gyerekével...

2009. jan. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Csak ha családtag lenne vagy nagyon jó ismerős/barát, de akkor gondolkodás nélkül.
2009. jan. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
HA csak egyszeri esetről van szó, akkor igen, bárkinek, aki rászorulna, de ha több emberről van szó, akkor válogatnék, hogy kiért. Akiért az egész életemet odaadnám, az pedig a pici fiam.
2009. jan. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
igen..
2009. jan. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 yuda ***** válasza:
100%
-adott körülmények ismeretében igen,de mondjuk hogy még egy évet éljen,hogy kábítószerezzen,vagy igyon,vagy aljas szemétláda életvitelét folytassa,arra természetesen nem-szóval nem vakon,ez a lényeg.
2009. jan. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom jónak a kérdést, mert 1 év nemsok idő, az emberek többsége, ha nem is egyből, de némi győzködés hatására lemondana róla. Sztem érdekesebb lett volna azt kérdezni, hogy mondjuk a fél életed oda adnád-e, ott már azért elkondolkodik az ember még egy családtag esetében is...


De hogy a kérdésre is válaszoljak: legyen, megkapja azt az egy évet, legfeljebb tovább leszek halott:)

2009. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akár többet is; főleg ha látom, hogy megéri.
2009. jan. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
csak ha rokon/barát, szoval csak ha nekem valamien szempontból fontos ember.
2009. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodás nélkül odaadnám!Ha a kislányomról lenne szó,érte akár az egész életem is adnám!
2009. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Én csak akkor adnék ha beteg kisgyerekről van szó.Nagyon rossz még a TV-ben is látni hogy vannak sulyos beteg gyerekek akiken nem tudnak segíteni :(
2009. jan. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!