Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában rengeteg stressz...

Mostanában rengeteg stressz ér, úgy érzem már nem bírom, és csak sírni akarok! Mit tegyek? Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

párkapcsolat, család, egészség, iskola, szóval minden összejön :(

Jó lenne, ha valaki tudna nekem segíteni!

20L


2009. aug. 1. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
beszélj egy jó barátoddal.
2009. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Régen ezt nevezték hisztinek anőknél, ezért mondják a nőkre hogy hisztisek :), tuti férfiak találták ki, mert nem értik a nők lelkét :)

Most nyári szünet van még, próbálj meg lazítani, menj el barátnőiddel, idd le magad, bulizz, engedd el magad, nagyon be vagy feszülve és ezért is sírsz folyton mert így próbálod kiadni.

De ha elmész bulizni és felszabadult vagy, hidd el pikk pakk kijön aminek ki kell jönnie (reméljük nem a hányás ).

Ezek amik most értnek téged, csak pillanatnyi állapotok, nem maradnak így. Mindig lesznek ilyen mélypontok, tanuld meg őket kezelni. Ez sem tart örökké, mármint ez a rossz állapot! Használd ki hogy nyár van!

Pasik miatt meg kiakadni...tudom, hogy rossz, de ha megbántott nem ér annyit.

Az egészségedért meg tudsz tenni! :)

fel a fejjel :)

Buliiiiiiizzz

27/N

2009. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mehetek a nyáron sehová, mert lábadozok egy műtétből! Egész nap csak itthon ülök...
2009. aug. 1. 12:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha én valami miatt szobafogságba vagyok, akkor olvasok, zenét hallgatok, rejtvényt fejtek, vagy nézelődöm internete, chatelgetek, szóval aki akarja az el is tudja foglalni magát. Ha folyton negatív gondolatok járnak az eszedbe és stresszeled magadat, az csak megbetegít. Félre a rossz gondolatokkal és a talpraállásban csak Te magad tudsz segíteni.
2009. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen műtét volt ha megkérdezhetem?

Szóval egyáltalán nem tudsz felkelni? attól még barátnőid átmehetnek hozzád egy adag fagyival meg csipsszel megnézni egy jó filmet, vagy iszogatni eszegetne, vagy netán sütögetni,pletyizni satöbbi...

2009. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sétálni tudok, de sokat kell pihennem. Az a baj, h ahol lakom nincsenek igazi barátaim, csak olyanok, akikkel ha összefutok beszélünk 5 percet és annyi. A rendes barátaim ott laknak ahol tanulok, vagy még messzebb, szóval nem tudnak csak úgy átugrani:S De volt már aki meglátogatott, és az tényleg jó volt.

Azért köszönöm a segítséget!

2009. aug. 1. 13:13
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Bor, sör, pálinka. Ebben a sorrendben.
2009. aug. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!