Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Történt már veled olyan dolog...

Történt már veled olyan dolog ami egy hajszálra válaszott el haláltól?

Figyelt kérdés
Ha igen,mi volt az?Ha nem nagy kérés a kort és a nemet is odairnátok.Köszi szépen!
2010. dec. 19. 19:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mondhatom nagyon szerencsések vagytok =).
2010. dec. 20. 14:17
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ültem apával a kocsiban, álltunk a piros lámpánál, majd mikor zöldre váltott indultunk. Csakhogy egy villamos keresztbejött... szerencsére apám időben észrevettem és rátaposott a fékre. Anyáztunk rendesen, de gondolom nem csak mi, három sávos volt az út, hárman jöttünk autók.

Meg párszor előfordult, hogy autó majdnem elütött. A sulim fele ugyanis az összes utca egyirányú... egyet kivéve (de nem nézné ki az ember belőle, hogy kétirányú). Egyszer volt hogy néztem jobbra, jó nem jön semmi, épp indultam volna mikor balról elhúzott előttem egy autó. Máskor meg egy barátom állított meg ugyanitt, ha nem teszi elcsap az autó.

2010. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
* bocsi, 18/L
2010. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

4 éves voltam és karácsony volt..A nappaliban játszottam és egyszercsak elkezdtem futni és megbotlottam és a szoba közepén felálitott karácsonyfába estem..A szememet majdnem átszúrta és én majdnem a fertőzésbe belehaltam..azóta se szeretem annyira a karácsonyt,mint azelőtt..

zóval tél volt és én úgy 7-8 éves lehettem.Egy átlagos unalmas nap volt és ,éppen az iskolából jövet ballagtam hazafelé.Az átjárónál,ahol szokás szerint mindig átmentem,két teherautó volt megállva.Az útra nem láttam semmit igyhát lassan,a csúszós úton előrébb mentem,hogy kinézhessek.Láttam,hogy nem jön semmi,és kezdtem átlépkedni.Mikor a közepénél tartottam,hirtelen a kanyarból,előtünt egy szürke volkswagen scirocco.Én megpróbáltam elfutni,de már nem tudtam.Az autó nem tudott lassítani,mert nem volt jó a fékje,emelett csúszós is volt az út,de félrekanyarodni sem akart,mert a járdán emberek voltak,ezért hát elütött.Én meg csak egy nagy puffanást éreztem az arcomon és mikor magamhoz tértem kicsit szédelegve de felálltam és próbáltam az iskolatáskámmal elindulni,de folyton lesuppantam a földre.Homályosan ugyan,de láttam,hogy az autóban egy harminc év körüli nő ült és egy férfi vezetett.Ezután hozzámsiettek és beakartak rakni a kocsiba,de én csak azt hajtogattam,hogy idegenekkel nem szállok autóba,haggyanak békén és én nem késhetem el otthonról,mert anyukám vár rám..Ígyhát erőszakkal megfogták a két lábamat és beraktak a hátsó ülésre.(nem volt valami kellemes érzés ,és a fejfájásomat az is tetőzte,hogy a két ember folyton kiabált egymással)Az járt a fejemben,hátha ezek elrabolnak,arra is gondoltam,hogy kiugrok a kocsiból,de megmozdulni sem tudtam..és attól is féltem,hogy megszidnak az iskolában a könyvek miatt,mivel azok tejesen szétszakadtak.Megkönnyebülten láttam,hogy megérkeztem a korházba és később az is kiderült,hogy nem hiába fájt a fejem ,mivel egy 2 ökölnyi csúnya duzannat nőtt a fejemre.És érdekes módon mégsem az én fejem törött be,hanem az ember két lámpája.

kb ennyi...14/csak egy lány voltam

2011. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Atya Isten..

Nagyon szerencsés ember vagy :)

2011. jan. 5. 19:33
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Van még egy apróság,már írtam is valahol:)Repülős pályafutásom kezdetén történt,hogy eljött a leszállás ideje azzal az oktatóval,akivel akkor repültem először.Ő azt hitte,hogy én csinálom már a leszállást-én meg meg voltam nyugodva,hogy ő:)100 km/h ahogy az kell,a föld közeledik,mi meg ülünk szép kényelmesen és várjuk,hogy mi lesz.Végül,vagy 2 méteren:,,Nem kéne már megtörni a besiklás szögét?!":DAz egy kicsit gázos volt,főleg ha így utólag belegondolok,mi lehetett volna belőle.
2011. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!