Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan, aki legszívesebben...

Van olyan, aki legszívesebben sose tenné ki a lábát a lakásából, mert nem szeret emberek közt lenni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
azt hogy sose,nem mondanám,de hogy néha nagyon elegem van az emberekből,azt már igaz
2010. dec. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*azt már igen... sorry:D
2010. dec. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 1 év óta otthonülő típus lettem, csak a nyarat szeretem, akkor aztán megyek mint az őrült. Így is elvégzem a munkámat, mert szabadúszóként dolgozom, de például a Centerben a tömegben jól meg szoktam szédülni.
2010. dec. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Azt kell mondjam, hogy ez elég összetett probléma lett nálam, úgyanis lemerem fogadni, hogy előbb-utóbb mindenkinek fog kelleni egy barát/baráti ölelés... ezzel azt akarom mondani, hogy ha jól átgondolod, hogy miért is "félsz" az emberektől, akkor csupán "az emberek" lesz a megoldás...

Mesélj, miért is nem mersz emberek közé menni?

2010. dec. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, elírtam. Szóval NEM csupán az emberek, azaz nem lehet általánosítani.
2010. dec. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2010. dec. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne inkább [link] ?
2010. dec. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én már kb 4 éve max boltba megyek le , meg a legkötelezőbb órákra hogy éppen ne bukjak ki , de ennyi

mondjuk esténként szeretek sétálni a városban amikor alig vannak (nem pest , itt éjszaka nincs senki :D) vagy nappal erdőben szóval nem mondanám hogy a lakásból nem mozdulnék ki , egyszerűen kerülöm az embereket

2010. dec. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

23:05 hasonlóan vagyok magam is. feltettem egy ilyen kérdést, kicsit talán más pontból világítja meg a helyzetet.


23:15 mivel foglalkozol? olyan munka, ahol nem kell tömegben dolgoznod?


23:20 a kérdés nem félelemről szól


01:21 ez fenntartható, ha vidéken laksz, vagy nem kell dolgoznod, de mi lesz a helyzet, ha iskola után el kell tartanod magad? miért kerülöd az embereket? nem is vágysz társaságra?

2010. dec. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

01:21-es vagyok

hát azt sem mondanám hogy egyáltalán nem vágyom emberekre , barátok nem kellenek , családdal sem szeretek beszélgetni viszont egy kapcsolat azért fontos

de nehéz fenntartani mert vannak olyan napjaim hogy na jó most hagyjál mert egyedül akarok lenni :S

munka .. jó kérdés , most végzek idén egyetemen , majd kiderül hogy mi lesz , de nehezen bírnám ha valami olyan helyre kerülnék ahol sok ember van

2010. dec. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!