Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elkényeztetett, pénzéhes,...

Elkényeztetett, pénzéhes, önző vagyok, és lenézem a többi embertársam nagyrészét (vannak kivételek: akik okosak, gazdagok, értelmesek, intelligensek, sikeresek). Milyen bajom származhat ebből?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Nézd, ha reggelente a tükörbe tudsz nézni, akkor semmi gáz.

Csak vigyázz: aki magasról nézeget lefelé, annál könnyen fordulhat a kocka.

Tudod, egyszer fent - egyszer lent.

:))

2010. dec. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, azt fogod kérdezni, hogyan változtass?:)

Nos, az ilyen embereket általában utálják. Ha neked megfelel, hogy lenéznek és megvetnek téged, senki sem fog segíteni, mert mindenki annyit kap, amennyit ad, és örülnek majd ha alád tehetnek, hátha végre magadba nézel... nos, ennyi probléma lehet csak :)

2010. dec. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy egyedül maradsz, boldogtalanul, mert senki nem lesz egy ilyen tapló gyökérre kíváncsi. És nem lesznek hibáztathatók érte.
2010. dec. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szia lelkitárs! te nem gondolkoztál még el azon hogy valahogy változnod kéne? mert én erősen rajta vagyok, és utálom magam amiatt hogy ilyen lettem
2010. dec. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ha egyáltalán elgondolkoztál azon hogy ilyen vagy

akkor nem is vagy igazából ilyen

2010. dec. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Saten ‫҉ ***** válasza:
80%
Hát ha mellette jól bunyózol és kellően fürge vagy akkor semmi. Ellenkező esetben lehet, hogy elhagysz pár fogat
2010. dec. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok, kösz a lepontozást, csakmert megírtam a tutit!

:P

2010. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Engem is lepontoztak, mert azt mertem írni, hogy az ilyen ember egyedül marad. Pedig majd meglátja! Gondolom, jól esett volna azt hallani, hogy nem számít, imádni fogják így is. Pedig nem.


Amúgy van abban valami, hogyha ezt így leírja magáról, akkor mennyi igaz belőle. Lehet, hogy csak túloz.

2010. dec. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Légy rá büszke hogy ilyen vagy, majd jól eltaposnak.De legalább őszinte vagy. Hogy mi származhat ebből? jól alád rugdosnak, meg kihasználnak. ahogy előttem is írták : Egyszer lent, egyszer fent :) Majd megtudod milyen az élet.
2010. dec. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Majd az élet kegyetlenül megtanit, lehet, hogy nem is kell rá sokat várni.
2010. dec. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!