Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elkényeztetett, pénzéhes,...

Elkényeztetett, pénzéhes, önző vagyok, és lenézem a többi embertársam nagyrészét (vannak kivételek: akik okosak, gazdagok, értelmesek, intelligensek, sikeresek). Milyen bajom származhat ebből?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 10:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is teljesen ilyen vagyok, nem tehetek róla, hogy ilyen lettem, így nőttem fel, ezt láttam. A legtöbb rokonom ilyen, így érték el mindazt amit elértek eddig az életben. Ha Így 19 évesen elgondolkoztam rajta, hogy változtatni kéne, akkor eszembe jut, hogy egy önzetlen, mindenkit szerető/segítő rokonom van, és ez az édesapám. És annyira naiv és segítőkész, hogy mindenki kihasználja, szó szerint MINDENKI. Ha látom, hogy hova jutott emiatt, inkább a családom másik feléről veszek példát. Hogy mi bajod lehet ebből? Nekem/nekünk egy bajunk van ezzel. A legtöbb ember rohadtul féltékeny és szó szerint utál, azért mert neked több jutott, és ezt nehezen emésztik meg. Kevés olyan embert fogsz találni, akiben megbízhatsz, és igen valamilyen szinten egyedül leszel.
2010. dec. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Na már ketten vagytok!


Kérdés: Hogy nézed le? A viselkedéseddel? Bunkó vagy velük?


Vagy csak váltig tudod, hogy nem akarsz olyan lenni, mint ők?


nem baj, hogy szelektálsz. De akkor oylanokkal vedd magad körül akiket nem nézel le, és őszintén becsülöd őket emberileg.


Rájössz , hogy nem is veled van a baj, csak te igen, máshova születtél.

2011. jan. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!