Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg lehet szabadulni ezektől?...

Meg lehet szabadulni ezektől? Az emlékektől?

Figyelt kérdés

15/L

Régebben csináltam néhány hülyeséget így suliban (némelyik nagyobb volt, némelyik éppen csak apróság) de közülük egy csomó a mai napig sokszor eszembe jut (najó, legrégebben úgy 4 éve történt dolgokról van szó) és amikor ezek eszembe jutnak, nagyon rosszul érzem magam, és attól félek hogy a tanárok emlékeznek rá és az alapján ítélnek meg engem... bár nem tartom valószínűnek, hogy a tanárok ilyenekre emlékezzenek, de mégis, erre nehéz gondolni. Szeretném, ha a tanároknak jó véleménye lenne rólam, főleg, hogy anyum ott tanít a sulinkban - nem szeretném, hogy miattam róla is rossz véleménnyel legyenek. Fogok tudni ezekre régi szép emlékekként gondolni, amíg még ide járok suliba, vagy ilyen, amikor az ember tanul az élettől?


2010. dec. 27. 21:57
 1/2 szamóca. ***** válasza:

nem, szép emélkként soha. de semlegesként simán

csak ne legyél ilyen kis lelkis, mert kicsinál, hidd el nekem :)

ami történt azon változtatni nem tdusz, de most még lehetsz attól jó ember. ne foglalkozz vele és kész.

2010. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az emlékeidet nem tudod elfelejteni, ha folyton marcangolod magad, attól nem lesz jobb. Javaslom, hogy vezekelj. Azaz találj ki magadnak egy ésszerű "büntetést" aminek a végrehajtásával úgy érzed, hogy jóvátetted, vagy legalábbis jobban megérted a "bűneidet". (Sajnos sokan nem értik, és vmi misztikus dolognak fogják fel, pedig nagyon egyszerű. Ha pl. összefirkálod a padot, de aztán lemosod, akkor azt vezeklésnek lehet nevezni. De javaslom nézd a Comedy-n a 'Nevem Earl (My name's Earl)' című sorozatot, mert habár humoros formában, de lényegében egy vezeklésről szól a történet.)
2010. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!