Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Plátói szerelemtöl meglehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelemtöl meglehet szabadulni?

Figyelt kérdés

Beleestem valakibe két napja.. pedig semmit se tudok róla, csak beszéltem vele pár percet amíg a buszt kerestük ami hazavisz... azóta rá gondolok rengetegszer.

Valahonnan nagyon ismerösnek tünt az arca egyébként is, de nem tudom honnan.. lehet láttam már máskor is erre felé és ha így van akkor valószínüleg találkozom majd még vele..


Mit csináljak ezzel most? Idegesít, hogy olyan valakibe esek bele, akit nem ismerek..


2011. okt. 29. 20:25
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
17/L amúgy ..
2011. okt. 29. 20:26
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi lehetőséged nincs arra, hogy megtudd ki is Ő?

Ha semmi, akkor felejtsd el szerintem, mert csak időhúzás.

2011. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Valahonnan nagyon ismerösnek tünt az arca egyébként is"


Igen, ez tuti jele annak, hogy nagyon beleestél! :D Legalábbis nálam. Hol láttad volna? Gondolkozz...


Ha mégis, és esetleg összefutsz vele máskor is, akkor mázlid van. Akkor feltétlen jelezd, hogy megint itt vagy és nagyon örülsz hogy "véletlenül" megint sikerült megtalálni egymást. Amúgy majdnem annyira betegesen hajlamos lehetsz beleesni bátkibe mint én! :D Ami nagy szó... bár lehet ebbe a korba normális. Nem tudom. Velem nem akarsz buszt keresni? :P


17/f

2011. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ahogy a szemébe néztem mikor hozzámszólt akkor egyböl úgy éreztem, hogy ismerem valahonnan és valami megfogott benne azonnal... Végig a buszon azon gondolkodtam, hogy honnan ismerem, miközben ö elöttem ült...


Amúgy szerintem többször jártunk már ugyan azzal a busszal, onnan lehet ismerös.. Ha tényleg így van akkor tudnék még találkozni vele... Csak nem tudom mit csináljak ha így lesz... :)

Tartok töle, hogy nem lenne esélyem :)

2011. okt. 29. 20:34
 5/18 anonim ***** válasza:
Egy csalódás jót tenne, ehhez nem kell kapcsolat, elég az ismeretség.
2011. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ezt kifejthetnéd jobban.. Nem értem.
2011. okt. 29. 20:39
 7/18 anonim ***** válasza:
Egy idegenbe nem lehet beleszeretni, legfeljebb egy elképzelt, idealizált személybe, akivel összetéveszted. Tehát ismerd meg és csalódj benne.
2011. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van, tudom is jól. De ez végülis mindig így müködik.. Mielött megismerünk valakit hozzátársítunk valami elképzelt személyiséget... Aztán vagy bejön vagy nem.. legtöbbször nem..


De az a gond, hogy ha az jönne ki az egészböl, hogy csalódás, az akkora lenne, hogy többet egymásra se tudnánk nézni ha látnám újra.. Mert nem egy átlagos a helyzet.. Inkább nem részleteztem eddig se, hogy miért, mert akkor felháborodás lenne itt :D

2011. okt. 29. 20:46
 9/18 anonim ***** válasza:

"Plátói szerelemtöl meglehet szabadulni?"


Ez volt a kérdésed, erre a válasz, hogy mivel 2 napja történt nagyon friss, hogy eltold magadtól, hidd el lesz más máshol, és el fogod felejteni.

2011. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hidd el nem vagy szerelmes. Most ellenkezni fogsz, hogy márpedig az vagy, de egy év múlva visszatekintve kiröhögöd magad. :) Én is így voltam ezzel, szerelmes voltam az edzőmbe húúú halálosan. De most így visszagondolva nem volt az szerelem... :) Ez sem az. abból nagyon kevés van. Ha nem akarod elfelejteni akkor keresd meg valahogy és próbálj ismerkedni. de egyszerűbb valami közelebbivel próbálkozni. Ne akadj el egy plátói szerelemnél annyi mindenről maradhatsz le :)
2011. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!