Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azthiszem nem akarok élni?...

Azthiszem nem akarok élni? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Úgyérzem amikor társaságba vagyok,nem tudom magamat adni,mert félek hogy megbántanának,és elmenne az egész barátkozástól a kedvem. Annyira rossz már.Mert látom a barátnőmet ahogy magát adja és szeretik is,meg minden.Úgyérzem engem senki se szeret csak kihasználnak viccet csinálnak belőllem.Nagyon érzékeny vagyok.Ismerem a hibáimat,tudom hogy nem szabad görcsösen akarni semmit és mindig magamat kel adnom hogy megszeressenek,de nem tudom megvalósitani.Nagyon sokszor eltörik a mécses. Nem tudom ez miért van.Mit tegyek? Kérlek szépen segítsetek!!
2010. dec. 28. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Add önmagad,kit érdekel mások mit gondolnak?Ha nem fogadnak ügy el amilyen vagy valójában,akkor keress más barátokat.Ne akarj görcsösen másoknak megfelelni mert akkor sosem leszel kiegyensúlyozott.
2010. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Valamiért teljesen máshogy viselkedem nagyobb társaságokban.Sajnos nem jó értelemben. Nagyon unalmas vagyok ilyenkor.
2010. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én magamat adom. Kit érdekel, ki mit gondol? Ha valakinek nem tetszik, azzal nem kell haverkodni. Az elsőnek igaza van.
2010. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Aki tényleg szeret, az úgy szeret amilyen vagy.Nem kell félned az emberektől, ha beszélgetnek valamiről szállj be te is nyugodtan, mondd el a véleményedet, hallgass meg mindenkit, és így téged is meghallgatnak.Ha nem bántasz meg senkit, téged sem fognak.persze vannak kivételek.Egy kis önbizalmat!Eleinte nehéz, tudom, de ha elkezded szeretni fogsz társaságba járni hidd el
2011. jan. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez a problemam kerdezo(28 no) es mar sokszaor hallottam hogy probalj beszelgetni....mond el a velemenyedet...stb. de szerintem aki nem ilyen az nem ertheti...... szerintem en igy szulettem es nem tudok valtoztatni...mar probaltam.
2011. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne csüggedj!!!

Mások is vannak így majd csak azoknak add önnmagad akikben megbízol és akiben megbízol és tényleg megbízhatóak azok az igazi barátok!!!!

Gondolom fiatal vagy ...Lány vagy fiú???

2011. jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
14 vagyok
2011. jan. 22. 17:46
 8/9 anonim ***** válasza:

ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Gyerekszerelem!!!XD

Ne izgulj fogsz még jobbat is érezni!!!!Én 23 évesen láttam be hogy a gyermekkoromban akiket szerettem az csak semmiség volt!!!!XD

2011. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

oh ezt elírtam.....

Nos a lényeg az hogy valaki elég sokáig keresi a helyét a világban és ez így van mindennel.Pl:munkában,társaságban,szórakozóhelyben,iskolában...

Ne izgulj majd eljön a Te időd is!!!!

2011. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!