Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez gáz? (Kérdésed túl rövid,...

Ez gáz? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Kb 1 éve lebuktam h loptam. :S Egyik barátnőmmel találtuk ki,hogy jó lenne ruhákat lopni. xD 3 hónapig nem buktunk le,minden héten mentünk,volt olya,hogy kétszer is. Először a ruha alá vettük fel,utána vittünk táskát,volt olyan hogy 3 farmerrel,több fölsővel sétáltam ki a boltból. Aztán gondolom,mikor gyanús lett nekik,hogy fogy az áru,jobban vigyáztak,és hát lebuktunk. :S Kínaiaktól loptam,nem bántam meg semennyire. Anyum tudta. Sztetek gáz hogy nem érzek megbánást?
2011. aug. 10. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
elég gáz.
2011. aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és amúgy miért? :S mert tényleg semmi bűntudat... csak azt sajnálom h lebuktam. xD inkább örülök hogy mennyi ruhát össze tudtam csórni. És szegények sem vagyunk telik mindenre,megkapok mindent.. De mégis.. Kínaiak. Ha magyaroktól loptam volna akkor azért sajnálnám.. de így nem :S
2011. aug. 10. 18:56
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért gáz, mert gerinctelenségre utal.

Én sem szeretem a kínaikat, de ők is emberek! Ez a baj a magyarokkal! Nincs bennünk annyi emberség, hogy emberszámba vegyünk más népeket is, és nem azt mondom, hogy védjük a kínaiakat, vagy a cigányok vagy akárkiket, de vegyük figyelembe, hogy ŐK IS EMBEREK!!

16/L

2011. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod szánalmas vagy. Alapból nem mondanék semmit erre, de mivel leírtad, hogy mindent megkapsz amit csak akarsz, akkor mi a fenének kell még többet lopni hozzá?


Azt meg megértem ha valakinek nem telik rá, de te csak egy unatkozó nyomi vagy..

2011. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gáz. Meg az is hogy rasszista vagy. Süljön le a bőr a képedről inkább. Nem védeni akarom a kínaiakat, de neked anyukám nem tiszted eldönteni hogy ki mit érdemel. Nem is értem. Pontozz le nyugodtan, de nem vagy normális. Elkényeztetett, neveletlen kis liba vagy. Jól neveltek, 10 pont. Inkább valami értelmesebb hobbit találtatok volna a barátnőddel, például ha már ennyire k.urvára unatkozol és felvet a zsebpénz akkor segíthetnél a rászorulókon (magyarokból van sok). Vagy arra nem adnak anyádék? Miben érzed magad különbnek azoknál a kínai boltosoknál akik nem adnak nyugtát a vásárlások után? Közönséges tolvajok azok is, meg te is. Legalább olyan boltból loptál ahol magyar eladó is dolgozik? Mert akkor engedd meg hogy külön gratuláljak, mert vele csesztél ki. Ugyanis az alkalmazottakon verik el mindig a port. Ügyes kislány. De úgyis tudom hogy feleslegesen magyarázok. Remélem csak valami unatkozó tini fantáziájából pattant ki ez a sztori, hogy felkorbácsolja kicsit a kedélyeket. Elkezdődhetne már a tanév.
2011. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kriszesz91 ***** válasza:
72%
Elöttem hozzászóló:D ott a pont:D én személy szerint életemben nem loptam:D Najó még óvodában a kisautókat, dehát.. kicsi voltam:D Egy rágogumit nem lopnék el, nem hogy egy rakat ruhát! XD Lopjál nyugodtan ha jól esik, de egyszer visszaüt...:D
2011. aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Gáz. Gáz mert egy gyökér ***** vagy hogy ahogy írtad van pénzetek megvenni, de te ink ellopod. Anyád meg mégnapgyobb mert tudta hogy a gyereke lop de ahogy látom ő is ilyen gerinctelen mint te. Egyébként meg pont te vagy rasszista? Hát vannak kínaiak is meg cigányok is akik sokkal tisztességesebbek mint te. Remélem majd kinövöd ezt, de ha a gyökér anyád így nevelt akkor szép élet elé nézel. Sok sikert, remélem sosem találkozunk, kivéve ha egyzser biztonsági őr lennék egy boltban... 16/F
2011. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az a gáz hogy rasszista vagy, én sem éreznék megbánást, bár én nem lopok poénból mert van elég pénzem hogy megvegyem amit akarok, feleslegesen meg nem csinálok dolgokat. De engem pont nem érdekelne a magyar sem. A lényeg hogy a rasszizmus gáz, de amúgy ez sem érdekel, mármint felőlem aztán legyél nyugodtan rasszista, csak nem tudom mi értelme. :D Pl a cigókat én sem szeretem, de annak legalább megvan az oka.
2011. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
Mennyi szent ember van itt... Soha senki nem lopot,nem tett rasszista kifejezést.na persze. Kérdésedre a válaszom. Nem gáz! Ugy kellett volna,hogy ne bukj le. Fiatalkoromban,én is elcsórtam ezt azt. Mondjuk nekem nem vették meg a szüleim. Ez a ne lopj mondat már rég nem igaz! Itt már mindenki lop mindenkitől. S aki okosan csinálja abból lesz valaki! Emberek ne legyetek álszentek!!
2011. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nagyon gáz vagy kislány
2011. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!