Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csinálom ezt? (Kérdésed...

Miért csinálom ezt? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Kérlek csak akkor olvasd el ha nem kötekedni akarsz..

Először is 14 éves lány vagyok és van egy 14 éves fiú.Aki mellesleg osztálytársam 7 éve és kb 5 éve szomszédom is.Kiskorom óta nagyon szerelmes vagyok belé kb.olyan 7 éve ez is.Ő ezt nem tudja mondjuk...már sokszor bevalotta,hogy szeret,de én úgy csináltam mintha én nem és ezt nemtudom miért tettem..Ha volt pasim akkor rágondoltam és ő is eléggé beszólogatott nekünk és ez rosszul esett...úgy érzem mindig meg akar védeni mikor egy fiú hajt rám örökké ottvvan és kezdi,hogy így meg úgy szeret.Fáj mikor én nemet mondok neki,de érzem,hogy muszáj.Eldöntöttem ezen a nyáron,hogy nem érdekel ha nem is jövök össze vele,de legalább barátok legyünk.És eddig kis csendes voltam mellette most meg erőt vettem magamon és kinyílt a szám és végre önmagamat adhatam előtte.Azóta talán még jobban kimutassa,hogy szeret,de mostmár ÉN IS!A kisebb baráti körünk előtt mindig megfoglyuk egymás kezér úgy,mint a szerelmesek,már nagyon előre tervezünk,hogy mi lesz a gyerekeink neve és a házunk hol lesz meg blablabla :D Tudom beteges,de ez van..

Szóval már többször is megcsókolt,általában elkapom a fejem,de van,hogy nem vagyok olyan gyors vagy lefog vagy valami..mikor ennek vége szívesen visszahúznám magamhoz,mert kimutassa,hogy vonzódik hozzám(mindig átölel,puszilgat,hozzámbújik,és az le van szögezve,hogy az ő helye mellettem van xD),de nem merem.Az első ilyennél úgy elvörösödtem,hogy még nevetni is kezdett...Eddig ritkán voltunk kettesbe,de mot szoktunk lenni és nagyon élvezem és akkor is kimutassa,hogy szeret,de én is.De a napokba szinte összejöttünk,de mikor elvettem a telefonját és megláttam benne egy csaj kiszivecskézett képét és megharagudtam és kitettem hátterkepnek..másnap lejött hozzám és ez a beszélgetés zajlott köztünk miközbe próbálta elvenni a telefonaimat:

Ő:Add ide naa.

Én:NEeeeeem!

Ő:Légyszi..

Én:Melyiket kéred amelyikbe képek vannak vagy amelyikbe SMS-ek?

Ő:Amelyikbe SMS-k.

Én:NEeem..és röhögtem..amugy én se nyúlkálok a telefonoddal..

Erre ő rávágta,hogy észrevettem de teljesen érzelemmentesen,nem mutatta,hogy a csaj iránt érez valamit.

Én nemtudom szeretem úgylátszik ő is,de akkor mért csajozik állandóan főleg most mikor szinte összejött a dolog és bevalotta,hogy hét éve szeret (eléggé meglepett).Én megérdem,hogy nagy nőcsábász,de na...

Ti mit gondoltok van esélyünk vagy nincs?És,hogy tegyem túl magam rajta?Ha pasizok mikor szakítunk mindig úgyis rá gondolok nem az exre szóvall fura..

Köszi előre is és bocsi,hogy hosszú lett :/


2011. szept. 4. 02:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te rontottad el, hogy többször is visszautasítottad. De még bármi lehet belőle, beszélj vele.
2011. szept. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megpróbálom :) köszi
2011. szept. 4. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!