Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem volt önbizalmam, mákszemny...

Nem volt önbizalmam, mákszemnyi sem… ötletem sincs, hogy honnan, de elképesztő mértékben megnöveltem… mi történt?

Figyelt kérdés
na mi? na? na, mi van, nincs fantáziátok? na jó, bevallom: majdnem dutyiba zártak. hát most megint nincs önbizalmam. hogy legyen így az embernek önbizalma, hogy a füstösképű kisasszony pippantaná meg a mocskos eget! így nem sok értelme van az életnek… ha van, bajba kerülök, ha nincs, kikészülök.
2010. dec. 28. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:

De van!


Szerintem te egy Jedi mester vagy de minimum Anettka rokona egy távoli galaxysbol, és sajnos rossz bolygót találtál mert itt sok az idióta marha....sajnálom másik bolygót kell keresned ha normális életre vágysz mert itt olyan nincs.

2010. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!