Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Le akarok szokni a dohányzásró...

Le akarok szokni a dohányzásról de nem megy. Hol kezdjem el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! tudom hülyén hangzik 16 éves vagyok.. 2 éve dohányzom. Beismerem szinte még "kicsi" vagyok a dohányzáshoz, de egyszerűen az istenért se akarom lerakni. A neten olvastam sok tippet hogy hogy csináljam és talán most próbálom ötödször lerakni a cigit de nemtudom, segítsetek pár tippel.
2011. jan. 2. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyit szoktál egy hónapban cigire költeni? Őszintén!
2011. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szamóca. ***** válasza:
te még nem a nikotinra vagy rászokva, még most könnyebb hidd el. bár elég nehéz így s nem mondom:) de a lényeg hogy neked még csak a pszichikai függőség van meg, talán nagyon pici fizikai. Próbálj valami pótcselekvést találni cigi helyett, vagy ha eszedbejut, kösd le magad valamivel.
2011. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első kérdezőnek: egy hónapba nemszoktam sokat költeni rá: 1 héten nagyon maximum veszek 2 doboz cigit és kék multit szívok ami 570ft szóval majdnem 5k egy hónapba ami kicsit sok :S

Szamócának: próbáltam mindennel lefoglalni magam, wow-ozni kezdtem, kortyolgatok mindig valamit, de egyszerűen nem megy.. vizipipázással ezt lehet valahogy mérlegelni?

2011. jan. 2. 19:14
 4/10 anonim ***** válasza:

Sose fogom megérteni miért nem lehet lerakni...10 éve dohányzóknak még talán megértem de neked..na mind1.

Ehhez önerő kell ha nincs meg benned akkor buktad.

2011. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen fejezd be!
2011. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A fokozatos leszokás lehetséges?
2011. jan. 2. 19:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Kinek ez válik be, kinek az. van, akinek a fokozatosság. Szerintem menj orvoshoz, ő be tud utalni valahova, ahol kaphatsz segítséget, ha egyedül nem megy.
2011. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Rúgj be vadállat módjára. 1 éjszaka alatt tolj be vagy 2 dobozzal. Másnap már nem fogod kívánni a cigit. És ha 3,nap már nem is gondolsz rá akkor sima ügy. :) Ez is egy megoldás.
2011. jan. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ez hülyén fog hangzani, de ez csak önerő kérdése, ami megvan azt még szivd el, aztán ne vegyél többet, ez tényleg egész drasztikus és 1-2 hét szörnyü élmény de megvalosithato. Sok sikert.
2011. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Na meg szokj rá a szotyira vagy a tökmagra. :)
2011. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!