Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 35 vagyok, egész fiatalságom...

35 vagyok, egész fiatalságom végigdolgoztam és most akarok tini lenni! Hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés

Megfelelés a szülőknek, magamnak... csak a meló volt 19 -éves korom óta, hétvégén is, meg külföldi munkák.. és most itt vagyok 35 évesen magányosan,sehol egy ismerős,barát,csak pár millió a bankszámlán.

Gondoltam, hazaköltözök Magyarországra, de otthon sincs senkim.. Most szeretnék szórakozni kezdeni, hogy kezdjem el.. tök egyedül? Olyan abszurd az egész...


2011. nov. 10. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Valami egzotikus helyre menj, mert itt nem lesz buli, hidd el.
2011. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Stella90 ***** válasza:
hát amit a mai tinik csinálnak...terhesek lesznek, helytelenül írnak, panaszkodnak, hogy nem elég magasak, tanácsokat kérnek, hogy hogyan lehetnek menőbbek a suliban...ha ezzel mind megvagy, akkor jöhet a többi ... viccet félretéve, szerintem sosem késő elkezdeni ismerkedni, mindenféle jó dolgot csinálni...én itt vagyok...én is már irtórég voltam egyáltalán szórakozni, vagy bármit csinálni...;)
2011. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát 19 évesen az ember már igencsak nem tini, inkább élj ott külföldön ahol vagy azzal a pár milliodal mint egy 35 éves
2011. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy hogy kezdd el, azt nem tudom, de ha jót akarsz magadnak, akkor nem térsz vissza MO.-ra, mert ami itt van...
2011. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

amit a többiek írtak. utazz el, menj el bulizni/kávézóba, moziba, plázába vásárolni vmi pasis dolgot, menj el horgászni, fizess be egy tanfolyamra: nyelv/ vitorlás/ repülővezetői/ vagy menj el sportolni, akár konditerembe, kocogj a közeli parkban stb.


am én 20éves lány vagyok és én is tini akarok lenni, volt valamennyi tinikorom, de az is inkább az alkoholról szólt... és én is magányos vagyok, elszúrtam az egyetemet, apám nem támogat, anyám csak valamennyire tud, úgy érzem minden rámszakadt...


Most ha elköltöznék Londonba még jobban egyedül lennék, de legalább a problémáimat hátrahagynám... évvégére lesz kb. 400-500 000 forintom, de sztem ez kevés lelépni.

2011. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hívj meg minket magadhoz, meglátogatunk ha adsz szállást :)
2011. nov. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ameddig kitart a bankszámlád, addig nem lesz különösebb gondod ezzel.
2011. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
gyere haza és a pármilliódból vegyél nekem... előveszem a listát. és cserébe megtanítalak lázadni.
2011. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 naomi patricia ***** válasza:
Ugyan már.... nehogy már most akarj bulizgatni 35 évesen.... valld be elszálltak az évek fölötted... nem most kell már élni..fiatalon kellet volna!!!
2013. okt. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! A 35 éves is fiatal! Miért csak a 15-20 éveseknek kell élni? Te is leszel 35! De még 45 is.
2014. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!