Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek ha hasonlóképp...

Mit tennétek ha hasonlóképp gondolkodnátok?

Figyelt kérdés

Már 14 éves korom óta úgy érzem, hogy a közeg miatt amiben élek, elvegetálok. Minden energiám felőrlik a hül*eségeik és úgy érzem miattuk teljesítek rosszul. Ez a közeg a családom és szinte majdnem minden ember aki erre felé van, a nagy része alkoholista lúzer és én aki normális próbálok lenni megőrülök.. sőt szerintem már megőrültem.

Én nem akarok unalmasan élni, valami mást akarok, mint robotolva leélni egy életet, egyáltalán van itt valaki akiből lett is valami? Hogy csinálta? Nyilván tanulás, de a tanulás rovására megy a frusztráció amit a környezetem okoz és nem, ez nem kifogás...

Felfordul már a gyomrom mindenkitől, biztos bennem van a hiba, de én nem akarok itt/így élni.

17/F


2011. jan. 2. 23:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
szia, ugyanígy éltem, míg sulis voltam,azóta az összes barátom elhagyott!, mert én nem ittam velük,nem jártam bulizni, nem smárolgattam minden sarkon, nem ráztam a seggem és nem nyaltam a menőknek. Most független vagyok, jó is így nekem, senki sem szólhat bele az életembe, én irányítom, persze isten segítségével. Most pedig hajtok az álmaim felé.
2011. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

azt ugye tudod hogy egyik ember se akarja "robotolva" leélni az életét?

mindenki más akar lenni, mindenki ki akar tűnni a tömegből.

a te eseted se egyedi bocsi.

2011. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

21:54

Ez nyilvánvaló, de van akik nem is tesznek érte, vannak akiknek megfelel ha pénzt kapnak érte és délutánonként hazamehetnek a családjukhoz és vannak akik tényleg "buták" és azt hiszik h ez eleve elrendeltetett (láttam már ilyet is) Ezekkel azért megcsappant a "mindenki" száma.

2011. jan. 5. 22:31
 14/21 anonim ***** válasza:

"Én nem akarok unalmasan élni, valami mást akarok, mint robotolva leélni egy életet, egyáltalán van itt valaki akiből lett is valami? Hogy csinálta? Nyilván tanulás, de a tanulás rovására megy a frusztráció amit a környezetem okoz és nem, ez nem kifogás..."


A nagy lóf@szt tanulást!!! Szart se ér az ember a tanulással ha nem tud kapcsolatokat építeni, vagy nem tud boldog lenni. Persze a tanulás is fontos, de önmagában nagyon-nagyon kevés.


Egyébként tudod mi a titok? ;) Nem a tanulás, hanem az, hogy az életed minden egyes percében jól érezd magad! (Persze anélkül, hogy feláldoznád azt, hogy a jövőben jól érezd magad, pl. aidses csajjal nem fekszünk össze :) Ennyi. Az az ember, aki jól érzi magát a bőrében, bármire képes! Aki nem, az semmire.


Te most nem érzed jól magad, ergo változtatni kell. Hogy min, te tudod, te ismered a környezeted, helyzeted. Az a baj egyébként, hogy a legtöbb ember fél vagy lusta megtenni radikális változtatásokat, még akkor is, ha éppen egy jó nagy adag szar közepén ülnek.

2011. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

22:46

Én kvázi nem tudom, hogy mitől érezném jól magam...

2011. jan. 5. 23:03
 16/21 anonim ***** válasza:
Ugyan már, dehogynem. Azt írod, utálod a közeget, az embereket, akik körülvesznek. Hátráltatnak, visszafognak. Mi a kérdés? Fél, vagy másfél éved van az érettségiig, aztán tiéd a világ! Addig fél lábon is kibírod!
2011. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egyébként az azért fura, ha mindenki hülye körülötted, csak te vagy oké... ha így van, gondolkozz el kicsit magadon! Ha nem, akkor próbálj meg minél kevesebb időt a hülyékkel tölteni, és minél többet a nemhülyékkel addig a fél-másfél évig.
2011. jan. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem mindenki az... nem így értem.
2011. jan. 5. 23:26
 19/21 anonim ***** válasza:
pont ilyen embert keresek a világ körüli utamra. :O aki nem akar se szürke lenni, se uncsi, és van benne akarat hogy lépjen. (velem együtt) jössz?:D
2011. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

10:37

Bővebben? :O

:D

2011. jan. 6. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!