Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek ha hasonlóképp...

Mit tennétek ha hasonlóképp gondolkodnátok?

Figyelt kérdés

Már 14 éves korom óta úgy érzem, hogy a közeg miatt amiben élek, elvegetálok. Minden energiám felőrlik a hül*eségeik és úgy érzem miattuk teljesítek rosszul. Ez a közeg a családom és szinte majdnem minden ember aki erre felé van, a nagy része alkoholista lúzer és én aki normális próbálok lenni megőrülök.. sőt szerintem már megőrültem.

Én nem akarok unalmasan élni, valami mást akarok, mint robotolva leélni egy életet, egyáltalán van itt valaki akiből lett is valami? Hogy csinálta? Nyilván tanulás, de a tanulás rovására megy a frusztráció amit a környezetem okoz és nem, ez nem kifogás...

Felfordul már a gyomrom mindenkitől, biztos bennem van a hiba, de én nem akarok itt/így élni.

17/F


2011. jan. 2. 23:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
nem akarok szürke lenni és kell valaki akivel lehet szivárványt gyártani. :$ irj privit :D
2011. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!