Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valakit pofánvágnak aki...

Ha valakit pofánvágnak aki előtte nagyonfélt a bunyótól, a képenvágás után elmúlik a félelem?

Figyelt kérdés
Szívesen hallanék pár tapasztalatot :)
2011. jan. 3. 19:40
1 2 3 4
 31/36 böiler ***** válasza:
Mondjuk, ha sikerül levinnie a földre, onnan nagy eséllyel verve vagyok. Viszont az utcán a földharc nem a legjobb, mivel bármilyen veszélyes törmelék lehet a földön, pluszban a beton nem tatami... :D
2011. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 böiler ***** válasza:

Igen. Talán az első bunyó emlékezetesebb, mint az első szexuális élmény. Komolyan mondom. Mikor a barátaiddal álltok egymás mellett, szembe is egy kisebb társaság, és csak arra gondolsz, hogy ne dögölj meg. Semmi más nem jár az eszedbe. Miközben próbálod alkalmazni amit edzésen. Baromi gyorsan történnek a dolgok. Viszont, ha vége van, mármár orgazmus közeli állapotot élsz át. :)

Főleg, ha nem te végzed a földön. :D

2011. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 szamóca. ***** válasza:
naén maradok a szexnél azérinkább
2011. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

igen, én is maradnék a sexnél, bár a sex elkerülhető, de a balhé nehezebben:)

csak most kicsit jobban ráálltam a témára, mert észleltem hogy 1-2embernek nem tetszik a képem, bár kitudja lesz e ebből valami.

2011. jan. 3. 21:52
 35/36 eycnes válasza:
Én Kyokushin karatézok, és nagyon jó edzőnk van, mondjuk K1-et is nyomja. Abszolút valós küzdelmi helyzetekre készít fel minket, de szerintem bármilyen más küzdősport is ugyanilyen klassz! Mondjuk karate előnye, hogy vannak földharc technikák is, de oktatótól is függ, hogy mire fókuszál. Ja, és edzésen azért lesznek barátaid is, szóval nem kell félned, hogy mi lesz, ha az ellenfél "erősítést" akar hozni.
2011. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Háát,ha valaki olyannal akadsz össze aki kvára idegesít és már régóta szeretnéd szétrúgni a seggét,akkor tuti nem blokkolsz le hanem kihasználod az alkalmat :) olyankor megsokszorozódik az ember ereje,adrenalin meg élesz szitu stb
2011. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!