Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez már kényszeres? Le lehet...

Ez már kényszeres? Le lehet szokni róla?

Figyelt kérdés
Szóval már egy jó ideje folyamatosan a hajamban turkálok, fésülöm az ujjaimmal, de úgy egész nap, a jobb kezem sosem szabad. Ha hosszabb szöveget kell gépelnem, akkor is megállok kábé percenként hogy hajazzak.. Vagy ha simán kézzel írok, vagy könyvet olvasok, stb. Semmit nem tudok szinte már ilyen megszakítások nélkül csinálni, és baromira idegesít mert pl. tanulás közben is egy idő után azt veszem észre hogy nem arra figyelek, hanem a hajamra... Szóval nem tudom, nem olyan pótcselekvés szerintem, mert képes vagyok akár hosszú perceket is csak ezzel tölteni úgy hogy nem csinálok közben semmit (pedig kéne).
2011. jan. 4. 03:25
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
baby, it's an obsession...
2011. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Most nem találom, de olvastam egy anyuka blogját (aki amúgy tanítónő) arról, hogy a fia mindig játszik valamivel tanulás közben (pl. a radírjával, vagy firkálgat), és így jobban tud figyelni. Valamilyen figyelemzavara van a gyereknek és ez segít neki.
2011. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nekem épp hogy nem segít, eltereli a figyelmem.
2011. jan. 4. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Le lehet, persze. Neked ilyen a személyiséged. Nem volt régebben problémád írással/olvasással?
2011. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Vágasd le a hajadat. :D Vagy vegyél sapkát!
2011. jan. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem volt problémám semmivel.
2011. jan. 5. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!