Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol lehet (neten, vagy városba...

Hol lehet (neten, vagy városban) ismerkedni ahol aránylag értelmesebb emberekvannak? Vagy legalább sok ember van, akikből lehet válogatni. (folyt)

Figyelt kérdés
Ismerkedés mint beszélgetés, nem randi meg szexkapcsolat.
2011. jún. 25. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Főiskola, egyetem? :)
2011. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az utcán, az meg már csak a te tehetségeden múlik, hogy hogyan kerülsz beszélőviszonyba az emberekkel.
2011. jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem olyanokra gondoltam mint iskola, munkahely, mert ott alapvetően is van kifogás arra hogy miért állsz szóba valakivel, inkább olyan helyekre, ahol olyan emberekkel találkozhatok akik egyébként teljsen másfelé élnek, tehát sosem találkoznánk ilyen helyzetekben mint hétköznapi események.


az utcán az a baj úgy vettem észre nem nyitottak rá vagy ha igen, akkor sem lesz belőle semmi, mert nincs ami kösse a másik emberhez. amúgy sem lehet ránézésre megmondani hogy ki milyen ember, legfeljebb akkor állnak meg spontán beszélgetésre ha épp ráérnek és nagyon laza kedvükben vannak.

2011. jún. 26. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!