Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Miért félek...

Miért van ez? Miért félek ennyire a kutyáktól meg ilyesmiktől?

Figyelt kérdés
Félek a sötétben,félek egyedül lenni és nagyon félek a kutyáktól.Ha barátnőmmel,húgommal akárkivel vagy egyedül vagy gyalog vagy biciklivel megyek haza és kint egy középtestű,vagy nagyobb kutya annyira félek hogy nem is tudom mit csináljak egyszerűen rettegek.Unokatestvéremnek van egy kaukázusija többször mondták hogy nem bánt,nem harap.Mondtam hogy jó egyszer oda megyek és megsimogatom.Oda is mentem a kenneléhez de úgy megijedtem.Mostanság már merem simogatni de ha kint van az udvaron....Félek a kutyáktól,ja és a pókoktól nagyon félek.teszek fel még1 kérdést az is a félelemről szol de másrol..
2011. jan. 11. 16:56
 1/4 anonim válasza:
1. te vagy az kriszti? =O 2. és most ez hogy jön a parapszichológiához? =/
2011. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
milyen kriszti?Rendes vagyok és elmagyarázom miért a paraphszihologiánál van mert itt néztem kérdést és oda kattintotam hogy uj lérdeés.Érti?
2011. jan. 11. 20:08
 3/4 anonim válasza:

Najó...ez tök normális...mindenkinek vannak fóbiái...pl nekem osztálytársam is fél kutyától, póktól, kígyótol, sötétben.

Egyébként hány éves vagy? Nagyobb kutyáktól féljél is ha utcán vagy...középtestü hát attól függ...ha egy németjuhász vagy egy rotweiler akkor én is félek...de ha egy husky akkor nem.

2011. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

megnyugtattál

előző,egyébként már a sötétben nem félek.:-) Ha sötétben féltem de már nem ugyanúgy lehet ez a kutyákkal.Nem akarok dicsekedni de reggel volt kint a suli előtt egy nagyobb kutya és követett de azért próbált nem félni mert azt hallottam a kutya megérzi ha félsz.

2011. febr. 1. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!